رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دولت در مقابل غربی‌ها محکم بایستد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان، طی تذکری خطاب به هیات رئیسه مجلس، اظهار داشت: از همین آغاز مجلس احساس می شود سوگند هیات رئیسه رعایت نمی شود، برای هر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت در مقابل غربی‌ها محکم بایستد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان، طی تذکری خطاب به هیات رئیسه مجلس، اظهار داشت: از همین آغاز مجلس احساس می شود سوگند هیات رئیسه رعایت نمی شود، برای هر دو وزیر امروز ثبت نام از سوی نمایندگان برای ارائه مطالبشان انجام شد و باید براساس مواد ۱۸۱ و ۱۸۲ آئین نامه داخلی نمایندگان بعد از سخنان وزرا تذکر و اخطار بدهند.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان تاکید کرد: اگر سکوت کنید و تخلفی انجام شود بعد از این سوالات، طرح ها و لوایح جا به جا خواهد شد پس نمایندگان باید عکس العمل نشان داده تا مجلس هر راهی را که می خواهد نرود.

وی در ادامه خطاب به وزارت امور خارجه کشورمان، اظهار کرد: ما هرکاری را که براساس برجام لازم بود را انجام دادیم اما غربی ها به تعهدات خود عمل نکردند و حتی قطعنامه جدیدی علیه ما صادر کرده اند، چرا در چنین حالتی دولت منفعل است؟ بلکه باید به صورت جدی دستگاه دیپلماسی وارد شده و اقدامات لازم را انجام دهد.

صباغیان ادامه داد: اگر ما اقدامات لازم را در برابر قطعنامه شورای حکام آژانس انرژی اتمی انجام ندهیم آن ها پا را فراتر خواهند گذاشت بنابراین دستگاه دیپلماسی و مجلس باید به صورت قاطع بایستند تا غربی ها جری تر نشوند.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مجلس تنها در برابر این قطعنامه به دادن تذکر بسنده کرد و اگر اقدام جدی نشود ما دچار مشکلات بیشتر خواهیم شد بنابراین از دولت می خواهیم در مقابل غربی ها محکم بایستد و برای این کار ابتدا داخل کشور را درست کند.

این خبر را هم ببینید:  ۴ پیشنهاد حجت‌الاسلام پناهیان برای‌‌ محرم امسال

وی ادامه داد: قیمت اجناس و لوازم خانگی بیداد می کند و متاسفانه دشمن این موضوع را خوب فهمیده که با انجام تحریم علیه ما موجب نارضایتی مردم می شود، اگر دولت دستگاه ها، نظارتی خود را حتی برای ۲ ماه بردارد هم هیچ اتفاقی در کشور نمی افتد زیرا این دستگاه ها بسیار عملکرد ضعیفی دارند و قیمت کالاها به صورت افسارگسیخته بالا می رود.

صباغیان تاکید کرد: مجلس باید به این موضوع به صورت جدی ورود کرده و وزرای مربوطه را دعوت کند و در صورت عدم اقدام با آن ها برخورد جدی داشته باشد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها