رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  دولت تدبیر و امید مصداق اتّم ناکارآمدی در تمام مسائل است به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ محمد امین سلیمی دبیر اسبق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در همایش دانشجویی ـ مردمی بن بست تکرار که عصر امروز در حوزه هنری برگزار شد؛ گفت: دولت آقای روحانی مصداق اتّم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت تدبیر و امید مصداق اتّم ناکارآمدی در تمام مسائل است

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ محمد امین سلیمی دبیر اسبق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در همایش دانشجویی ـ مردمی بن بست تکرار که عصر امروز در حوزه هنری برگزار شد؛ گفت: دولت آقای روحانی مصداق اتّم رذایل در تمام مسائل است. به نظر من دولت آقای روحانی به مثابه‌ یک تفکر، منش و جریان به مراتب بدتر از شخص این افراد است.

وی با اشاره به تاثیر گفتمان غرب در کشور اظهار داشت: وقتی که ما در جمع‌های سیاسی هنوز می‌ترسیم که بایدن می‌آید و امتیاز می‌دهد و دوباره همان اتفاق‌ها می‌افتد، یعنی گفتمان غرب زنده است.

سلیمی افزود: اشتباه ما این است که عملکرد ما معطوف به انتخابات است. رویکرد ما این است که فقط “ما” برنده شویم.

سردبیر خبرگزای دانشجو یادآور شد: نسبت ما با مردم این است که فکر می‌کنیم که ما در قله‌ معرفت و بصیرت هستیم. اگر به ما رأی دهند، رستگار می‌شوند، اگر ندهند، اولئک کلأنعام. و این اشتباه ماست!

وی افزود: ما معطوف به انتخابات هستیم، معطوف به جمهوریت نیستیم. سرمایه‌ روحانی بر این سوار است که جاهایی که ما باید می‌بودیم، نبودیم.

سلیمی ادامه داد: نقد دولت آقای روحانی خیلی خوب است؛ اما به شرطی که باعث شود مردم اشتباه گفتمان این دولت را متوجه شوند. مهم‌تر از آن این است که مردم خلأ یک گفتمان را احساس کنند. کنش همه ما و ارتباط ما با مردم، مردمی که مردم‌سالاری را برای آن‌ها فقط در روز انتخابات می‌خواهیم، باید بهبود بیابد.

این خبر را هم ببینید:  دستگاه‌ها نظارت جدی‌تر بر توزیع آرد در کشور داشته باشند

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها