رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 41 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دولت به پیشنهادات مجلس به منظور تامین نهاده‌های دامی توجه کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان در جریان بررسی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص مشکلات تامین ارز و توزیع نهاده‌های دامی اظهار داشت: کمیسیون تخصصی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت به پیشنهادات مجلس به منظور تامین نهاده‌های دامی توجه کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان در جریان بررسی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص مشکلات تامین ارز و توزیع نهاده‌های دامی اظهار داشت: کمیسیون تخصصی کشاورزی از پیشنهادات ۱۰ گانه این گزارش به منظور حل مشکلات توزیع نهاده‌های دامی استفاده کند.

وی افزود: البته کمیسیون کشاورزی به صورت ستادی و میدانی پیگیر این موضوع بوده و گزارشی را در این زمینه آماده کرده است. این دو گزارش می‌تواند مکمل یکدیگر باشد تا مشکلات تامین ارز و توزیع نهاده‌های دامی برطرف گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: از دولت و به ویژه بانک مرکزی تقاضا داریم تا به این گزارش و پیشنهادات آن توجه کنند و همکاری لازم را با مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها