رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دولت به داد کارگران و کارمندان برسد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس امروز (سه شنبه ۶ آبان‌ماه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به توهین رئیس جمهور فرانسه نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)،  اظهار داشت: این رفتار رئیس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت به داد کارگران و کارمندان برسد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس امروز (سه شنبه ۶ آبان‌ماه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به توهین رئیس جمهور فرانسه نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)،  اظهار داشت: این رفتار رئیس جمهور بی خرد فرانسه را بدشت محکوم می کنیم.

وی با بیان اینکه به همه مسئولان و دست اندرکاران اجرایی کشور تذکر می دهیم که به داد کارگران، کارمندان برسید، گفت: انصافاً این قشر از مردم در بدترین شرایط معیشتی به سر می برند و زیبنده نیست که حقوق، اضافه کار، حق ماموریتشان و سنوات خدمتشان را در چندین ماه یا بعضاً سال بخواهند دریافت کنند. دولت به فکر این قشر باشد و به نوعی مشکلات این افراد را حل کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر بهداشت و درمان تاکید کرد: از شما می‌خواهم حق مرزی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان که در واقع این استان صددرصد استان مرزی است، را پیگیری کنید.

مرادی ضمن خطاب قراردادن رئیس جمهور تذکر داد: حداقل اگر در این ۷ سال کار خاصی را انجام نداده اید، پروژه های نیمه تمام استان را که انتظار مردم است و پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد را دارند، به اتمام برسانید.

وی ادامه داد: مجلس به تبدیل وضعیت کارمندان و کارکنانی که در دوایر مختلف دستگاه اجرایی کار می کنند، صحه گذاشته و دولت باید نسبت به این موضوع توجه ویژه داشته باشد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها