رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دولت با همراهی مجلس برای مهار گرانی چاره اندیشی کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان طی تذکر شفاهی به دولت اظهار داشت: از دولت می خواهیم با توجه به همکاری و هماهنگی مجلس برای رفع گرانی، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت با همراهی مجلس برای مهار گرانی چاره اندیشی کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان طی تذکر شفاهی به دولت اظهار داشت: از دولت می خواهیم با توجه به همکاری و هماهنگی مجلس برای رفع گرانی، تورم، بی ثباتی بازار ارز و ممانعت از افزایش قیمت کالاها که کمر مردم را شکسته است، چاره اندیشی کند.

وی افزود: مجلس حاضر است در این شرایط سخت همکاری همه جانبه ای با دولت داشته باشد ضمن اینکه تیم اقتصادی دولت نیز باید فعال بوده و در این زمینه برنامه داشته باشد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بی ثباتی بازار ارز کمر تولیدکنندگان را شکسته است و آن ها نمی توانند برنامه ریزی داشته باشند که این امر می طلبد مسئولان مربوطه برای ایجاد ثبات اقتصادی در کشور برناه ریزی کنند ضمن اینکه پیگیری حل مشکلات مردم به آمدن و رفتن یک رئیس جمهور آمریکا ارتباطی ندارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: البته خوشحالیم که آزادگان جهان و حامیان شهید سلیمانی اعلام می کنند که آقای ترامپ باید بداند هرکس با حق در افتاد ورافتاد.

رحمانی خطاب به دولت خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰ هزار هکتار باغ انگور در استان قزوین وجود دارد و تولیدات کشمش روی دست تولیدکنندگان مانده است و به دنبال آن ۱۵۰ هزار شغل و خانوار در شرف فلج شدن هستند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید برای فعالسازی صندوق توسعه کشمش وارد عمل شود و این در حالی است که ۴۲ درصد این بخش سهم دولت بوده و از سال ۹۸ باید ۲۴ میلیارد در آن واریز می کردند که محقق نشده است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها