پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

دولت‌های ترکیه و آذربایجان در دام صهیونیست ها گرفتار نشوند

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت‌های ترکیه و آذربایجان در دام صهیونیست ها گرفتار نشوند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب با اشاره به دسیسه های رژیم صهیونیستی در شمال غرب کشور، اظهار داشت: رژیم اشغالگر قدس که عامل و مزدور آمریکا است، در پی شکستهای مهم آمریکا در منطقه، از لبنان تا افغانستان و سوریه و یمن، به دنبال ایجاد تشنج در روابط ایران با کشورهای منطقه است و تلاش می کند جنگ سیاسی نیابتی را در منطقه راه اندازی کند.

وی ادامه داد: قطعا رژیم صهیونیستی که در نهایت خواری و ذلت در برابر حزب الله لبنان و فلسطینیان مقاوم غزه قرار دارد، در برابر فاتحان خیبر و سپاه و ملت اسلام جز شکست و سقوط راهی نخواهد داشت.

بادامچیان تصریح کرد: تذکر حزب موتلفه اسلامی به سران ترکیه و باکو این است که در دام صهیونیستها خود را گرفتار نکنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: ایران قبل از دخالت سوریه به وزیر خارجه وقت ترکیه متذکر شد که این امر جز خسران و زیان برای ترکیه دستاوردی نخواهد داشت و امروز صحت نظر ایران برای اردوغان بیش از بقیه معلوم شده است.

وی اضافه کرد: قطعا مصالح سیاسی و منافع ترکیه و باکو در همکاری با ایران است که همسایه مقتدر و دوست ملتهای همسایه است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان ایران از سرنوشت صدام عبرت بیاموزند گفت: ایران ثابت کرده که با استواری و سیاست مبتنی بر حکمت، عزت و مصلحت پیروز میدان ها است.

این خبر را هم ببینید:  انتشار بیانات رهبر انقلاب در دیدار نویسنده جهان عرب

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به مطالب اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد جهاد تبیین در فضای مجازی گفت: باید در فضای مجازی، حضوری حقیقی داشته باشیم.

وی افزود: جنگ نرم یک جنگ حقیقی است که بخشی از آن در فضای مجازی تدارک می شود و دشمن سربازگیری خود را در این فضا سامان می دهد و فضای تبلیغاتی منفی می سازد.

بادامچیان ادامه داد: انقلاب اسلامی نیز می تواند از این فضا با تدبیر و زیرکی استفاده مطلوب را به ویژه در روشنگری درباره تحریفها، دروغ ها، ستمگریها و فریبهای غرب ببرد.

بادامچیان با بیان اینکه احزاب و گروهها و رجال سیاسی و مذهبی باید سهم خود را در روشنگری در این فضا ادا کنند، گفت: روش ما بر پایه عقلانیت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در فضای مجازی است که در این میدان عظیم و پیچیده، با منطق قوی و سخن متین می توانیم به خوبی به شبهات پاسخ دهیم و راه درست را تبیین نماییم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با تشکر از دولت و کادر درمانی، بهداشتی در مقابله با کرونا گفت: برنامه هوشمند مقابله با کرونا، طرحی برخاسته از تدبیر صحیح در توجه به مسائل معیشتی همزمان با مقابله با کرونا است که طرحی موفق ارزیابی می شود.

وی همچنین با تقدیر از سفرهای استانی بدون تشریفات آیت الله رییسی، از دبیران حزب موتلفه اسلامی در استانهایی که رییس جمهور به آنها سفر می کند خواست ضمن انعکاس نظرات مردم و مسائل استان، اقدام لازم را برای موفقیت هرچه بیشتر این سفرها داشته باشند.

این خبر را هم ببینید:  از زد و خورد تا ساماندهی؛ راهکارهای مدیریت شهری برای دستفروشان

بادامچیان در بخش دیگری از این گفت وگو از آیت الله رییسی خواست که در چند برنامه ضربتی، مهار تورم و گرانی های بدون دلیل، ساماندهی بازار ارز و افزایش قدرت درآمدی مردم را در اولویت قرار دهد و موانع تولید از جمله قانون چک که مزاحم تولید و موجب نارضایتی مردم است را چاره سازد.

وی از برخورد قاطع با کره جنوبی که ۷ میلیارد دلار پول ایران را نمی پردازد و از ممنوعیت واردات از کره جنوبی به ایران استقبال کرد و حمایت از نظر رهبر معظم انقلاب درباره حمایت از لوازم خانگی تولید داخلی را بهترین راهکار برای دولت دانست.

بادامچیان انتصاب برادر متعهد جبلی به ریاست رسانه ملی را تبریک گفت و برای وی و همکارانش مزید توفیق در امر هدایت فرهنگی و تقویت روحیه و احساس هویت ملی و انقلابی و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی را مسالت کرد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درگذشت همسر صبور امام موسی صدر را به خانواده ایشان، ملت لبنان و ایران و علاقمندان ایشان تسلیت گفت.

بادامچیان با اظهار تاسف از درگذشت پزشک متعهد و فداکار مرحوم دکتر طریقت منفرد که از همراهان موتلفه اسلامی بود را به خانواده، جامعه پزشکی و همکاران وی تسلیت گفت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان برای راهپیمایان اربعین و شرکت کنندگان در راهپیمایی باشکوه بازماندگان اربعین، قبولی زیارات و دعاهایشان را مسالت کرد.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *