رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  دهمرده: غنی‌ساز ی ۶۰ درصد از مولفه های قدرت ایران است حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ گفت: غنی‌سازی ۶۰ درصد حق ملت ایران است و ملت ایران باید از فواید آن بهره‌مند شوند. وی افزود:‌از سوی دیگر باید بدانیم که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دهمرده: غنی‌ساز ی ۶۰ درصد از مولفه های قدرت ایران است

حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ گفت: غنی‌سازی ۶۰ درصد حق ملت ایران است و ملت ایران باید از فواید آن بهره‌مند شوند.

وی افزود:‌از سوی دیگر باید بدانیم که با دشمن باید با اقتدار صحبت کرد و غنی‌سازی ۶۰ درصد یکی از مؤلفه‌های قدرت ما در برابر دشمن است.

نماینده مردم زابل در مجلس اظهار داشت: استکبار فقط زبان زور را می‌فهمد و هیچگاه نباید فریب رفتارهای به ظاهر دوستانه آن را بخوریم و فقط باید از سر اقتدار با او رفتار کنیم.

دهمرده خاطرنشان کرد:‌ استکبار فقط آمریکا نیست بلکه آمریکا و اروپا هر دو رفتار مستکبرانه دارند و گاهی آمریکا رفتار مستکبرانه از خود نشان می‌دهد و گاهی اروپا و در این زمینه تقسیم کار دارند.

وی افزود: هر کشوری که با مستکبرین دوستی کرده نتیجه‌اش جز خسران و ضرر و زیان چیزی نبوده چرا که استکبار جهانی هیچگاه به دنبال هیچ کشوری نیست.

نماینده مردم زابل در مجلس در پایان گفت: چه از طریق غنی‌سازی ۶۰ درصد و چه از طرق دیگر باید ما خودمان را در برابر دشمن قوی کنیم و از موضع برتر و موضع مقتدرانه با دشمن رفتار کنیم.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  روش‌های ثبت‌نام الکترونیک داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس اعلام شد/ شروع ثبت نام از ۸ فروردین

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها