رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دلخوش: مجلس برای نظارت بر کالاهای اساسی کمیسیون ویژه تشکیل دهد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۶ آبان ماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: تعداد طرح‌ها و تحقیق و تفحص‌ها به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دلخوش: مجلس برای نظارت بر کالاهای اساسی کمیسیون ویژه تشکیل دهد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۶ آبان ماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: تعداد طرح‌ها و تحقیق و تفحص‌ها به قدری زیاد می‌شود که روی زمین مانده است، بنابراین هیأت رئیسه گروهی را تعیین کند که به چه دلیل طرح‌هایی که ۵ ماه پیش داده شده روی زمین مانده ولی طرحی که دو هفته پیش داده شده در دستورکار مجلس قرار می‌گیرد. بنابراین از هیأت رئیسه می‌خواهیم به قسم خود وفادار باشد.

وی با بیان این که کار اقتصادی مردم از دست دستگاه‌های نظارتی در رفته است گفت: قیمت مرغ دو هفته گذشته ۱۵ هزار تومان بود اکنون به کیلویی ۲۶ هزار تومان رسیده است. هیأت رئیسه بعضی از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را طی یک کمیسیون برای آن راه اندازی کند که اگر نمی‌شود کلی جلوی این کار گرفت در برخی از جاها مجلس ورود کند، اطلاعات دستش بیاید و ببیند چه خبر است.

دلخوش در مورد بیمه کشاورزی کشاورزان نیز از وزارت جهاد کشاورزی خواست توجه کافی داشته باشد و از هیأت رئیسه مجلس هم خواست هر چه زودتر مسأله قیر پیگیری و ابلاغ شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها