رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 27 خبر


  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 30 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دلخوش: قانون «مهریه» مجددا به کارگروه تخصصی ارجاع شد سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز قانون مهریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظرات تخصصی راجع به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دلخوش: قانون «مهریه» مجددا به کارگروه تخصصی ارجاع شد

سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز قانون مهریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظرات تخصصی راجع به آن اخذ شد اما در نهایت به دلیل وارد دانستن ایراداتی به آن، طرح برای بررسی بیشتر و رفع ایرادات و اشکالات مجدد به کارگروه تخصصی ارجاع شد.

وی افزود: در ادامه جلسه لایحه اصلاح قانون چک که پیش از این کلیات آن در کمیسیون به تصویب رسیده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما مصوبه‌ای در پی نداشت.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: این لایحه به دنبال آن است تا با اعمال محدودیت‌هایی در بحث صدور چک به مقابله به پولشویی بپردازد و هدف از آن ایجاد شفافیت در حوزه مسائل بانکی است.

دلخوش خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه لایحه اصلاح قانون مورد رسیدگی قرار گرفت و ۱۰ ماده آن که عموما مربوط به تشکیل مجامع عادی، فوق‌العاده و… بود به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها