رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دعوت نامه های حضور در هیات دولت را دریافت کرده ام به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس پیروز حناچی شهردار تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه شنیده شده به جلسات هیات دولت نمی رود گفت: این موضوع مطرح نیست. وی افزود: من دعوت نامه های حضور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دعوت نامه های حضور در هیات دولت را دریافت کرده ام

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس پیروز حناچی شهردار تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه شنیده شده به جلسات هیات دولت نمی رود گفت: این موضوع مطرح نیست.

وی افزود: من دعوت نامه های حضور در جلسات را دریافت کرده ام و همین امروز هم از طریق پیامک مطلع شدم و مشکلی وجود ندارد.

حناچی خاطرنشان کرد شاید در اجرای برخی از موضوعات مشکلات و اختلاف نظرهایی باشد اما تلاش ما و دولت این است که قانون اجرا شود.

شهردار تهران همچنین درخصوص اینکه سهم شهرداری را در وقوع حادثه سینا اطهر چقدر می دانید گفت: ما اولا اجازه پلمب ساختمان ها را نداریم.

وی افزود: ما فقط می توانیم اخطار بدهیم که در این حوزه هم چهار مرتبه اخطار داده این و رونوشت این اخطار ها را هم به دستگاه قضایی داده ایم.

حناچی گفت: برخی معتقدند اگر شهرداری مقام ضابط قضایی داشت می توانست اقدامات بهتری را انجام بدهد که این موضوع هم باید بررسی شود.

شهردار تهران افزود تعیین میزان قصور و تقصیر با دستگاه قضایی کشور است اما من می دانم که همکاران بنده در گلوگاه های حساس مسوولیت خود را انجام داده اند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  کارگروه مشترک کمیسیون‌های عمران و صنایع مجلس و شهرداری تهران راه‌اندازی می‌شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها