رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 29 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دشمن خوب می‌داند اگر بزند، می‌خورد/ موشک‌هایی که حاج قاسم و طهرانی مقدم طراحی کردند به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست خبری پنجمین اجلاس بین‌المللی «مجاهدان در غربت»، با محوریت «فلسطین، نظم و آینده جهانی» صبح امروز (سه‌شنبه ۲۲ مهر) در سالن جلسات لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد. در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دشمن خوب می‌داند اگر بزند، می‌خورد/ موشک‌هایی که حاج قاسم و طهرانی مقدم طراحی کردند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست خبری پنجمین اجلاس بین‌المللی «مجاهدان در غربت»، با محوریت «فلسطین، نظم و آینده جهانی» صبح امروز (سه‌شنبه ۲۲ مهر) در سالن جلسات لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد.

در این نشست، محمّد طهرانی مقدم، دبیرکل اجلاس بین‌المللی مجاهدان در غربت گفت: به‌یاد دارم زمانی که در جنوب لبنان بودم، حاج حسن طهرانی مقدم و حاج قاسم سلیمانی به جنوب لبنان آمدند. آن‌ها گفتند از اینحا تا اسراییل، ۱۵۰ کیلومتر بیشتر فاصله نیست، پس چرا ما موشک‌های دوربرد با هزینه بالا از ایران بزنیم. 

وی ادامه داد: از آن زمان به بعد بود که آن‌ها با کمک شهید مغنیه و همرزمانش، موشک‌های ۱۵۰ کیلومتر با سوخت جامد را طراحی و تولید کردند.

طهرانی مقدم با اشاره به بازدید چندسال قبل رهبر معظم انقلاب از سازمان جهاد خودکفایی سپاه گفت: ایشان این جمله معروف را گفتند که چنانچه کوچکترین خطایی از دشمن سر بزند، حیفا و تل‌آویو با خاک یکسان می‌کنیم.

وی تصریح کرد: همت شهیدان سلیمانی و طهرانی مقدم ما را در شرایطی قرار داده که دشمنان علی‌رغم اینکه درباره ما حرف‌هایی می‌زنند، اما می‌دانند که اگر بزنند، می‌خورند.

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها