رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دشمنان دلخوش به حمایت از جزیره‌ای ناشناخته هستند ولی در برابر دنیای آنها ایستاده‌ایم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محسن فتحی نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریور ) در جلسه علنی و در نطق میان دستور اظهار داشت: شرایط امروز ما در کشور بی مناسبت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دشمنان دلخوش به حمایت از جزیره‌ای ناشناخته هستند ولی در برابر دنیای آنها ایستاده‌ایم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محسن فتحی نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریور ) در جلسه علنی و در نطق میان دستور اظهار داشت: شرایط امروز ما در کشور بی مناسبت با سیره عملی قیام عاشورا نیست زیرا تاریخ همواره در حال تکرار است و تاوان فراموشی زیانبار و موجبات خسارت بار خواهد بود.

وی افزود: ایستادن در مقابل زورگویان امروزی و متعاقب آن تحریم‌های ظالمانه ایادی استکبار به سرکردگی امپریالیسم جهانی، همان تن دادن به عزت است و تسلیم در مقابل آنها چیزی جز نفوذ صهیونیسم و استکبار در پی نخواهد داشت. 

نماینده سنندج در مجلس تصریح کرد: این روزها دشمنان کینه توز ما مدام در حال شکست هستند؛ پیش از این اجماع جهانی را به خاطر زورگویی برعلیه ما به کارگیری گرفتند، ولی اکنون کارشان به جای رسیده که دلخوش به حمایت جزیره‌ای ناشناخته شده‌اند.

فتحی اظهار داشت: اگر دشمنان با پروژه نفوذ و استحاله به منطقه آمدند، ما وسعت تمام دنیا را محلی برای عرض اندام خود می‌دانیم تا جایی که از روی درماندگی به صراحت از نفوذ ایران در ساختار انتخاباتی خود ناله و شکایت دارند. 

وی گفت: پروژه ایران هراسی در بین کشورهای جهان اکنون معنایی ندارد و به ناچار به ایران هراسی در میان ملت آمریکا رسیده‌اند.

نماینده مردم سنندج در مجلس اظهار داشت: باید با اصلاح رویه‌های معمول و نگاهی دور اندیشانه یاس و نگرانی‌ها را تبدیل به روندی رو به بهبود و در نهایت به حکمرانی مفید منجر گرداند، ما دیگر حق نداریم تمامی مسئولیت اوضاع بد جامعه را به گردن دیگران بیاندازیم با نگاهی به شعارهای رهبر فرزانه در سال‌های گذشته نباید خود را مورد بازخواست و مواخذه قرار دهیم. 

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها