رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  دست‌درازی به منابع ملی به بهانه کاشت درخت در گنجگان و تنگ سرخ بویراحمد عباس حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس در یاسوج، اظهار کرد: برخی اهالی منطقه گنجگان وتنگ سرخ‌ بویراحمد برای تصاحب اراضی ملی در حومه این مناطق اقدام به کاشت درخت در این اراضی کرده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دست‌درازی به منابع ملی به بهانه کاشت درخت در گنجگان و تنگ سرخ بویراحمد

عباس حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس در یاسوج، اظهار کرد: برخی اهالی منطقه گنجگان وتنگ سرخ‌ بویراحمد برای تصاحب اراضی ملی در حومه این مناطق اقدام به کاشت درخت در این اراضی کرده بودند.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمدگفت: دو هکتار از اراضی ملی در منطقه *گنجگان وتنگ سرخ* این شهرستان از دست سودجویان آزاد شد.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد با بیان اینکه این اراضی بر اساس بند یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع رفع تصرف شد افزود:قرار است در این منطقه کمربند حفاظتی برای جلوگیری از تخریب منابع طبیعی ساخته شود.

وی  از بر خورد جدی با سودجویان منابع ملی خبرداد و ابراز داشت: با افرادی که به تخریب منابع ملی اقدام می‌کنند برخورد جدی می‌شود.

به گزارش فارس؛ شهرستان بویراحمد پرجمعیت‌ترین شهرستان کهگیلویه و بویراحمد و بخش زیادی از مساحت آن را جنگل های بلوط پوشیده است.

14000208000480 Test PhotoL - دست‌درازی به منابع ملی به بهانه کاشت درخت در گنجگان و تنگ سرخ بویراحمد

14000208000487 Test PhotoL - دست‌درازی به منابع ملی به بهانه کاشت درخت در گنجگان و تنگ سرخ بویراحمد

 

انتهای پیام/۸۲۰۲۴


این خبر را هم ببینید:  پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی واحد تولید سموم کشاورزی/ کارخانه روغن نباتی اردبیل به بخش خصوصی واگذار شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها