رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  دستگیری پنج فروشنده موادمخدر و یک اوباش در شهرکرد کورش بهرامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: در راستای پیگیری مطالبات و گزارشات مردمی، اجرای طرح جمع‌آوری خرده‌فروشان موادمخدر در نقاط آلوده مرکز استان، در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستگیری پنج فروشنده موادمخدر و یک اوباش در شهرکرد

کورش بهرامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: در راستای پیگیری مطالبات و گزارشات مردمی، اجرای طرح جمع‌آوری خرده‌فروشان موادمخدر در نقاط آلوده مرکز استان، در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد ادامه داد: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی دقیق و کسب مجوز قضائی، در یک عملیات ضربتی ۱۵ خرده‌فروش موادمخدر را دستگیر، ۲ کیلو و ۱۰۰ گرم انواع موادمخدر کشف و ۳ دستگاه خودرو قاچاقچیان را توقیف کردند.

یکی از اراذل و اوباش شهرکرد به دلیل قمه‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد شناسایی و دستگیر شد

وی اضافه کرد: به منظور ارتقاء امنیت شهروندان در سطح شهر نیز، طرح سرکشی از بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها، با هدف پاکسازی از اراذل و اوباش، در دستور کار ماموران کلانتری۱۳ امام‌خمینی(ره) شهرکرد قرار گرفت.

بهرامی اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح و پس از هماهنگی قضایی، ماموران موفق شدند یکی از اراذل و اوباش را به دلیل قمه‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد افزود: در ادامه این عملیات یک دستگاه خودروی سواری پراید و هشت دستگاه موتورسیکلت مزاحم یا فاقد پلاک توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ دلالت داده شدند.

13991021000174 Test PhotoN - دستگیری پنج فروشنده موادمخدر و یک اوباش در شهرکرد

وی تاکید کرد: برخورد قاطع و قانونی با اراذل و اوباش در سال جاری از اولویت‌های پلیس استان است.

انتهای پیام/۶۸۰۳۳


این خبر را هم ببینید:  جشنواره شهرونده برگزیده همدان الگوی کشوری شده است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها