رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  دستگیری قاتل متواری توسط ماموران پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری منوچهر امان‌اللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: در پی وقوع درگیری بین سه نفر در شهرستان کوهرنگ که منجر به مجروح شدن هر سه با سلاح سرد و در نهایت فوت یکی از طرفین درگیری شده بود، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستگیری قاتل متواری توسط ماموران پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری

منوچهر امان‌اللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: در پی وقوع درگیری بین سه نفر در شهرستان کوهرنگ که منجر به مجروح شدن هر سه با سلاح سرد و در نهایت فوت یکی از طرفین درگیری شده بود، دستگیری قاتل فراری در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات فنی و تخصصی، متهم را شناسایی و از محل اختفای او در یکی از شهرهای استان همجوار مطلع شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از اخذ نیابت قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه این متهم ۳۷ ساله را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل کردند.

امان‌اللهی افزود: متهم ابتدا منکر جرم انتسابی به خود شد، ولی در بازجویی کارآگاهان پلیس آگاهی و در مواجهه با ادله موجود به نزاع و درگیری منجر به قتل اعتراف کرد.

انتهای پیام/۶۸۰۳۳


این خبر را هم ببینید:  واژگونی اتوبوس مسافربری در کرمانشاه/ ۵ نفر مصدوم شدند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها