رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  دستگیری قاتلان جوان ۲۲ ساله مهرستانی سردار احمد طاهری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال جاری در پی اعلام قتل مسلحانه جوانی ۲۲ساله در یک واحد مرغداری در شهرستان مهرستان ، بررسی موضوع در دستورکار پلیس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستگیری قاتلان جوان ۲۲ ساله مهرستانی

سردار احمد طاهری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال جاری در پی اعلام قتل مسلحانه جوانی ۲۲ساله در یک واحد مرغداری در شهرستان مهرستان ، بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:در بررسی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد مقتول بهمراه برادر ۲۷ ساله و پسر عموی ۲۶ ساله خود نگهبان مرغداری مذکور بوده اند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این رابطه مأمورن طی تحقیقات خود از پسر عمو و برادر قاتل با اظهارات ضد و نقیض آنها رو برو و به آنها مظنون شدند.

سردار طاهری در ادامه بیان کرد: در نهایت طی هماهنگی قضائی برادر و پسر عموی مقتول به عنوان تنها مظنونان پرونده دستگیر و در بازرسی از اتاق نگهبانی مرغداری، یک قبضه کلت کمری که بوسیله آن این جوان را به قتل رسانده بودند کشف شد.

 این مقام ارشد انتظامی در ادامه اظهار داشت: متهمان دستگیر شده که چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند در ادامه تحقیقات پلیس به جنایت ارتکابی خود اعتراف کردند.

وی خاطر نشان کرد: تحقیقات تکمیلی از متهمان برای روشن شدن انگیزه اصلی آنها از این جنایت ادامه دارد.

 

انتهای پیام/۳۱۳۹


این خبر را هم ببینید:  موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس «ملی» شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها