رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  دستگیری بسیج از ۶۰۰ خانوار نیازمند قشمی به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت امیری‌کیا صبح امروز در آیین آغاز چهارمین مرحله کمک‌های مومنانه بسیج ادارات و کارخانجات این شهرستان اظهار کرد: به مناسبت میلاد امام حسن(ع) و روز اکرام ۶۰۰ بسته معیشتی در بین خانوارهای نیازمند توزیع خواهد شد. وی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستگیری بسیج از ۶۰۰ خانوار نیازمند قشمی

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت امیری‌کیا صبح امروز در آیین آغاز چهارمین مرحله کمک‌های مومنانه بسیج ادارات و کارخانجات این شهرستان اظهار کرد: به مناسبت میلاد امام حسن(ع) و روز اکرام ۶۰۰ بسته معیشتی در بین خانوارهای نیازمند توزیع خواهد شد.

وی افزود: هر یک از این بسته‌ها دارای ارزش ریالی ۲ میلیون ریال است که با مجموع اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان به همت جمعی از ادارات و کارخانجات تامین شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم تصریح کرد: استمرار کمک‌های مومنانه یک ضرورت است که شیوع ویروس منحوس کرونا و مشکلات اقتصادی موجود، اهمیت آن را دو چندان می‌کند.

به گزارش فارس، پیش از این در مراحل قبلی کمک‌های مومنانه بسیج ادارات و کارخانجات این شهرستان مجموعا ۱۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی افزون بر ۳۰۰ میلیون تومان تهیه توزیع شد.

همچنین پخت اطعام و اکرام ایتام از سوی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) قشم از دیگر برنامه‌های سالروز ولادت امام حسن(ع) و روز اکرام در این شهرستان است.

انتهای پیام/۸۸۰۵۰


این خبر را هم ببینید:  توزیع 5289 بسته موادغذایی درمیان نیازمندان چهارمحال و بختیاری

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها