رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  دستور کار کمیسیون‌های مجلس/ تفحص از سازمان سنجش و بررسی عملکرد تنظیم بازار به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستور جلسات هفته جاری کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی که از روز یکشنبه تا چهارشنبه (۱۵ لغایت ۱۸ فروردین) نشست خواهند داشت اعلام شد. تقاضای تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد سازمان سنجش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستور کار کمیسیون‌های مجلس/ تفحص از سازمان سنجش و بررسی عملکرد تنظیم بازار

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستور جلسات هفته جاری کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی که از روز یکشنبه تا چهارشنبه (۱۵ لغایت ۱۸ فروردین) نشست خواهند داشت اعلام شد.

تقاضای تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد سازمان سنجش در جلسه روز یکشنبه کمیسیون آموزش بررسی خواهد شد. همچنین طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی هم در روز سه‌شنبه بررسی می‌شود؛ رسیدگی به تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس درباره عملکرد سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی و انسانی دانشگاه‌ها (سَمت) هم بررسی خواهد شد.

در کمیسیون اقتصادی هم قرار است فردا نشستی با حضور وزرای جهاد و صمت به منظور بررسی عملکرد تنظیم بازار در پایان سال ۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ و برنامه‌های پیش‌رو جهت تنظیم بازار در ماه رمضان برگزار شود؛ ضمن اینکه سه‌شنبه هم نشستی با حضور وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی در این کمیسیون برگزار می‌شود.

در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها هم قرار است قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی و لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با حضور نماینده شورای نگهبان، مرکز پژوهش‌ها و مسؤولین مربوطه بررسی شود.

طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور هم روز سه‌شنبه در کمیسیون انرژی بررسی می‌شود.

در کمیسیون بهداشت و درمان هم قرار است موضوع حذف انواع دفترچه‌های کاغذی بیمه با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران بررسی شود. ضمن اینکه در روز سه‌شنبه هم وزیر بهداشت در این کمیسیون حاضر شده و گزارشی از آخرین وضعیت بیماری کرونا و تولید و واردات واکسن را ارائه خواهد کرد.

این خبر را هم ببینید:  نامه رئیس کمیسیون آموزش مجلس به رئیس‌جمهور درباره سیم‌کارت کنترل‌شده دانش‌آموزی

طرح قانون یکپارچه‌سازی داده‌ها و اطلاعات ملی در کمیسیون صنایع معادن در روز سه‌شنبه بررسی می‌شود.

برای مشاهده جزئیات دیگر دستور کارهای کمیسیون‌های مجلس در هفته جاری اینجا را ( pdf - دستور کار کمیسیون‌های مجلس/ تفحص از سازمان سنجش و  بررسی عملکرد تنظیم بازار  ) کلیک کنید.

انتهای پیام/

 

 

 

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها