رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۶ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 24 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دستور هفتگی صحن مجلس| بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن و پاسخ وزیر تعاون به سؤالات نمایندگان به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام شد. بر همین اساس گزارش کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستور هفتگی صحن مجلس| بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن و پاسخ وزیر تعاون به سؤالات نمایندگان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

بر همین اساس گزارش کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات در مورد طرح دو فوریتی الحاق یک بند به تبصره یک قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور (اعاده شده از شورای نگهبان) و همچنین گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح دو فوریتی جهش تولید و تامین مسکن که دو فوریت آن در جلسه ۱۹ شهریور به تصویب رسیده بود بخشی از دستور کارهای جلسه علنی مجلس در هفته جاری است.

سؤالات عبدالرضا مصری و محمدرضا رشیدی نمایندگان کرمانشاه از شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در روز سه‌شنبه ۲۵ شهریور دیگر دستور کار صحن مجلس است.

گزارش بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در مورد عملکرد این وزارتخانه و برناهمه‌های توسعه‌ای آن در روز یکشنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۰ و بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درمورد تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت و خانواده در اجرای ماده ۴۰ آئین‌نامه داخلی مجلس و انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها بخش دیگری از دستور کارهای هفته جاری صحن مجلس است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها