رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دستورکار هفته آینده مجلس | اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها/ پاسخگویی وزرای علوم و راه به سوالات نمایندگان به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستورکار هفته آینده مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۱، ۲۳ و ۲۴ دی) اعلام شد. بر همین اساس ادامه رسیدگی به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستورکار هفته آینده مجلس | اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها/ پاسخگویی وزرای علوم و راه به سوالات نمایندگان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستورکار هفته آینده مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۱، ۲۳ و ۲۴ دی) اعلام شد.

بر همین اساس ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و همچین گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره طرح توسعه و پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست‌های تنظیم بازار در دستورکار صحن علنی است. 

همچنین گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر از حوزه معدن از دیگر دستورکارهای صحن علنی است. 

سؤال رحمت‌الله نوروزی نماینده علی‌آباد از وزیر علوم و سؤال علی بابایی کارنامی نماینده ساری از وزیر راه و شهرسازی از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته آتی است. 

گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی و گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دستورکار صحن علنی مجلس قرار دارد.

برای مشاهده جزئیات دیگر دستورکارها اینجا ( pdf - دستورکار هفته آینده مجلس | اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها/ پاسخگویی وزرای علوم و راه به سوالات نمایندگان  ) را کلیک کنید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آمادگی شبکه بانکی برای آغاز اعطای ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به مستأجران

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها