رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دستورکار هفته آتی مجلس | رأی اعتماد به گزینه وزارت صمت و حضور زنگنه در صحن به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستورکار آتی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۶،۸ و ۹ مهر) اعلام شد. برهمین اساس، گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح ۲ فوریتی استفساریه بند «ج» […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستورکار هفته آتی مجلس | رأی اعتماد به گزینه وزارت صمت و حضور زنگنه در صحن

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستورکار آتی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۶،۸ و ۹ مهر) اعلام شد.

برهمین اساس، گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح ۲ فوریتی استفساریه بند «ج» ماده ۱۱۲ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم اعاده شده از شورای نگهبان و گزارش کمیسیون آموزش در مورد رد طرح یک فوریتی اصلاح ماده الحاقی مصوب ۱۳ شهریور ۹۷ به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب ۱۵ مهر ۸۸ و اصلاحات و الحاقات بعدی بخشی از ای دستورکارها است.

طرح ابراهیم رضایی نماینده دشتستان و تعداد دیگری از نمایندگان از بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و همچنین سخنرانی امیر موسوی فرمانده ارتش و سردار سلامی فرمانده سپاه به مناسب هفته دفاع مقدس و انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها و تحلیف نمایندگان منتخب بخش دیگری از این دستور کارهای صحن علنی مجلس است.

بررسی برنامه و صلاحیت علیرضا رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت و اخذ رأی اعتماد به او از دیگر دستورکارهای آتی مجلس است.

برای اطلاع از جزئیات دیگر دستورکارهای صحن علنی مجلس در هفته آتی اینجا را ( pdf - دستورکار هفته آتی مجلس | رأی اعتماد به گزینه وزارت صمت و حضور زنگنه در صحن  ) مشاهده کنید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  عدالت در شهرهای کوچک صنعتی در زمینه مالیات بر ارزش افزوده رعایت نمی‌شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها