رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 58 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  دستبند پلیس امنیت بر دستان عاملان تخریب ایستگاه اتوبوس و آمبولانس اورژانس به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس ، سردار علی ذوالقدری گفت: سی‌اُم خرداد خبری مبنی بر اینکه تعدادی موتورسوار جوان در جنوب غرب تهران با استفاده از سلاح سرد شیشه‌های ایستگاه اتوبوس و یک دستگاه خودروی آمبولانس در حال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دستبند پلیس امنیت بر دستان عاملان تخریب ایستگاه اتوبوس و آمبولانس اورژانس

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس ، سردار علی ذوالقدری گفت: سی‌اُم خرداد خبری مبنی بر اینکه تعدادی موتورسوار جوان در جنوب غرب تهران با استفاده از سلاح سرد شیشه‌های ایستگاه اتوبوس و یک دستگاه خودروی آمبولانس در حال تردد را تخریب کرده‌اند، دریافت شد و بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه خودروی آمبولانس متعلق به اورژانس تهران است، گفت: متهمان پیش از رسیدن گشت انتظامی پلیس امنیت عمومی از محل گریخته بودند و مأموران پس از حضور در نشانی اعلامی تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: در تحقیقات میدانی ۲ نفر از موتورسواران شناسایی شدند و در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه هر دو متهم در محله یافت آباد در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران اعلام کرد: با هماهنگی های قضایی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به جرم ارتکابی در همان بازجویی اولیه اقرار کردند.

سردار ذوالقدری با اشاره به اینکه هر دو متهم علت تخریب را قدرت نمایی اعلام کردند، افزود: دستگیری سایر متهمان پرونده در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه پلیس، اجازه قدرت‌نمایی به افراد مخل نظم عمومی را نمی دهد، افزود: هر دو متهم برای گرفتن دستور قضایی به دادسرا معرفی شده و کشف جزئیات پرونده همچنان در دستور کار است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  طرح مجلس برای منع جذب معلم به‌صورت خرید خدمات آموزشی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها