رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  در مقابله با کرونا تصمیماتی ناپخته گرفته شد به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز ابراهیم عزیزی ظهر امروز در روند اجرای رزمایش مهدوی (عج) اظهار داشت: در سایه انقلاب اسلامی درس آزادی، ایستادگی، شجاعت، غیرت، مردانگی، مردمداری و نیز با بهره‌گیری از ایمان، وحدت و رکن ارزشمندی به نام ولی‌فقیه که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 در مقابله با کرونا تصمیماتی ناپخته گرفته شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز ابراهیم عزیزی ظهر امروز در روند اجرای رزمایش مهدوی (عج) اظهار داشت: در سایه انقلاب اسلامی درس آزادی، ایستادگی، شجاعت، غیرت، مردانگی، مردمداری و نیز با بهره‌گیری از ایمان، وحدت و رکن ارزشمندی به نام ولی‌فقیه که استمرار حرکت انبیاء و اولیا است به پیشرفت‌‌های  بزرگی دست‌ یافته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه  کمتر جغرافیایی محیط زیستی را می‌توان نام برد که از پدیده کرونا که تنها مربوط به ایران اسلامی نیست آسیب‌ ندیده باشند، افزود: با توجه به توانمندی‌ها به‌ ویژه درسی  که از دفاع مقدس گرفته‌ شده می‌توانستیم خیلی بهتر و هوشمندانه از ورود این بیماری جلوگیری کرده و آسیب‌ها را  به حداقل رسانده و نیز از تصمیمات ناپخته جلوگیری کنیم.

عزیزی تاکید کرد: در مورد پدیده کرونا ایران اسلامی درس‌های بزرگی را به بشریت و نظام‌های سیاسی دنیا  در قالب مواسات، همدلی، رزمایش مهدوی به‌ ویژه در استان فارس داده است.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم استان فارس وظیفه خود دانسته که از تمام ظرفیت‌های موجود در سایه قانونگذاری، مساعدت در بودجه حوزه سلامت، بهداشت و درمان و معیشت گام‌های مؤثر و تعیین‌کننده  بردارد.

وی اضافه کرد: در بودجه اعتبارات  مناسب از تبصره ۱۴ و ۱۶ برای مبارزه با بیماری کرونا، آسیب دیدگان حوزه‌ها و واحد‌های صنعتی کوچک و بزرگ، کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیز بهزیستی در نظر گرفته‌شده تا با مشکلات و دغدغه‌ای کمتری روبه‌رو شویم.

انتهای پیام/س


این خبر را هم ببینید:  تخلف در تزریق واکسن کرونا در هرمزگان نداشته‌ایم/ 80درصد تخت‌های آی‌سی‌یو در اشغال بیماران کرونایی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها