رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: در سالروز شهادت جعفرطیار «مرغ مهاجر» به کتابفروشی‌ها پرواز کرد به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، گزیده‌ای از زندگی «جعفر طیار» به عنوان الگوی عملی یاری ولی خدا در عصر انتظار ویژه نوجوانان زیر چاپ رفت. آماده‌سازی جامعه برای یاری امام عصر(عج) در عصر غیبت یکی از موضوعات حیاتی […]

به گزارش جامعه نیوز:

در سالروز شهادت جعفرطیار «مرغ مهاجر» به کتابفروشی‌ها پرواز کرد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، گزیده‌ای از زندگی «جعفر طیار» به عنوان الگوی عملی یاری ولی خدا در عصر انتظار ویژه نوجوانان زیر چاپ رفت.

آماده‌سازی جامعه برای یاری امام عصر(عج) در عصر غیبت یکی از موضوعات حیاتی است و معرفی شخصیت یاران صدیق اهل بیت علیهم السلام به عنوان الگوهای عملی به طیف‌های مختلف سنی و سطوح مختلف علمی یکی از راهکارهای مطلوب برای ترویج فرهنگ انتظار است.

یکی از یاران و صحابی راستین پیامبر اسلام (ص) جناب جعفر بن ابی‌طالب است. ایشان مشهور به جعفر طیّار و ذوالجناحین سومین فرزند ابوطالب و فاطمه بنت اسد است. جعفر پسرعموی پیامبر اکرم (ص)، برادر بزرگ‌تر امام علی (ع)، دومین یا سومین فرد مسلمان پس از امام علی (ع) است. جناب جعفر به عنوان الگوى ایمان، عمل و جهاد و شهادت در تاریخ اسلام مطرح است.

13991002000411 Test NewPhotoFree - در سالروز شهادت جعفرطیار «مرغ مهاجر» به کتابفروشی‌ها پرواز کرد

انتشارات جمکران در سالروز شهادت جعفر طیار کتابی با عنوان «پرنده مهاجر» ویژه نوجوانان به زیر چاپ برده که در آن روایاتی از زندگی درس‌آموز این یار ولی خدا را به رشته تحریر در آمده است.

کتاب «پرنده مهاجر» یکی از مجموعه ۱۴ جلدی دوستان پیامبر ص و علی عل است که به قلم «مجید ملامحمدی» و تصویرگری «اسماعیل چشرخ» به بازار کتاب عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  جهان نباید اجازه دهد بدعت آمریکا تبدیل به رویه شود/ ایران، آمریکا را در رسیدن به هدفش ناکام می‌گذارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها