رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  درهای دولت در سال‌های اخیر به روی مردم بسته شد/ رونمایی از سامانه مردم‌یار به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر امروز (سه‌شنبه ۲۶ اسفند) در نشست خبری رونمایی از سامانه مردم‌یار (شبکه پایش مردمی محسن رضایی)، گفت: در پایان سالی قرار داریم که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 درهای دولت در سال‌های اخیر به روی مردم بسته شد/ رونمایی از سامانه مردم‌یار

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر امروز (سه‌شنبه ۲۶ اسفند) در نشست خبری رونمایی از سامانه مردم‌یار (شبکه پایش مردمی محسن رضایی)، گفت: در پایان سالی قرار داریم که جهان از یکی از اشرار و افراد اخلالگر در سطح جهانی یعنی ترامپ خلاص شد. امیدوارم دولتمردان جهان بویژه غربی از این درس تلخی که او بوجود آورد عبرت بگیرند.

وی با اشاره به سامانه مردم‌یار گفت: سامانه مردم‌یار، سامانه‌ای است برای ارتباط نزدیک و خودمانی بین دولتمردان آینده کشور و مردم.

رضایی با بیان اینکه مدیریت باید از پشت درهای بسته بیرون بیاید گفت: هیچ دلیلی ندارد اگر در روستایی مشکلی بوجود آمد، بلافاصله دولت مرکزی خبردار نشود و چندسال زمان نیاز باشد تا دولت مرکزی باخبر شود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین دستاورد نظام این بوده که صدای مردم شنیده شود، اما متاسفانه در سالهای اخیر درهای دولتمردان به روی مردم بسته شد. مخصوصاً در این روزهای کرونایی و مشکلات اقتصادی که بیش از همیشه نیاز است در بین مردم باشیم.
ادامه دارد …


این خبر را هم ببینید:  بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور آغاز شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها