رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  درمانگاه تأمین اجتماعی دهدشت پلی‌کلینیک می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، اصغر بهور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۴۵ درصد جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد از خدمات تأمین اجتماعی برخوردار هستند. مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۵ هزار نفر از جامعه کارگری استان با جمعیتی قریب به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 درمانگاه تأمین اجتماعی دهدشت پلی‌کلینیک می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، اصغر بهور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۴۵ درصد جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد از خدمات تأمین اجتماعی برخوردار هستند.

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۵ هزار نفر از جامعه کارگری استان با جمعیتی قریب به ۲۰۰ هزار نفر زیر چتر حمایتی تأمین اجتماعی قرار دارند.

این مسؤول تصریح کرد: درمانگاه تامین اجتماعی دهدشت پس از ۲۵ سال به پلی‌کلینیک تخصصی تبدیل خواهد شد.

وی ادامه داد: با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تخت ۶۵ تخت به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت افزوده می‌شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه توسعه پلی کلینیک تخصصی شهرستان گچساران در دستور کار قرار دارد گفت: این شهرستان ۹۵ هزار بیمه شده دارد که در هفته دولت امسال پلی کلینیک تامین اجتماعی به بهره برداری می‌رسد.

بهور اضافه کرد: هم اکنون نسخه نویسی در سطح این استان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود البته از اول خردادماه امسال نسخه‌نویسی الکترونیکی در همه بخش‌های دولتی و خصوصی اجباری می‌شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶


این خبر را هم ببینید:  تمرینات تراکتور سه روز تعطیل شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها