رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  درخواست نمایندگان برای ارسال پرونده سوءمدیریت وزارت صمت به قوه قضاییه به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، به دلیل مشکلات موجود در بازار در تأمین کالاهای اساسی و به ویژه مرغ، نمایندگان مجلس به دنبال اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی مجلس برای رزمحسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت هستند. با توجه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 درخواست نمایندگان برای ارسال پرونده سوءمدیریت وزارت صمت به قوه قضاییه

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، به دلیل مشکلات موجود در بازار در تأمین کالاهای اساسی و به ویژه مرغ، نمایندگان مجلس به دنبال اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی مجلس برای رزمحسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت هستند.

با توجه به ابتلای وزیر صمت به ویروس کرونا مقرر شده است در اولین فرصت پس از قرنطینه وی نمایندگان به دلیل مشکلات موجود در بازار برای تأمین کالاهای اساسی به ویژه مرغ و ضعف عملکرد وزارت صمت اعمال ماده ۲۳۴ کنند که این درخواست در حال حاضر تهیه شده است.

به گزارش فارس، درخواست اعمال ماده ۲۳۴  گزارشی از عملکرد به یک بخش خاص و سومدیریت در آن حوزه اتلاق می‌شود که نهایتاً نمایندگان پس از درخواست اعمال این ماده گزارش خود را در صحن مطرح کرده و برای آن رأی‌گیری می‌کنند و در صورت تصویب گزارش و رأی نمایندگان به آن، گزارش برای بررسی بیشتر به قوه قضاییه ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  متن مصوبه مجلس با عنوان جوانی جمعیت و حمایت از خانواده

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها