رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  درخواست فرماندار دنا از علوم پزشکی در روزهای سخت پسا زلزله به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، فرماندار دنا از دانشگاه علوم پزشکی درخواست اختصاص سهمیه ویژه واکسن برای اعضای ستاد بازسازی زلزله شهرستان دنا کرد.  پناهی در جلسه ستاد کرونا گفت: سال ۹۹ خاطرات ناخوشایندی برای این شهرستان به یادگار مانده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 درخواست فرماندار دنا از علوم پزشکی در روزهای سخت پسا زلزله

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، فرماندار دنا از دانشگاه علوم پزشکی درخواست اختصاص سهمیه ویژه واکسن برای اعضای ستاد بازسازی زلزله شهرستان دنا کرد.

 پناهی در جلسه ستاد کرونا گفت: سال ۹۹ خاطرات ناخوشایندی برای این شهرستان به یادگار مانده است کرونای خشن شاخص ترین افراد،عزیز ترین دوستان آشنایان را قربانی کرد به طوری که این شهرستان دارای شرایط خاص در کشور بوده  که ادامه کرونا و زلزله شبانه آرامش شهروندان را بهم ریخته و به جای اینکه در این شرایط سخت اقتصادی دنبال گرهگشایی از معیشت باشند مشکلات ساخت و ساز احداث سرپناه به این اولویت های زندگی اضافه شده است.  

فرماندار دنا گفت: مشکلات ستاد بازسازی زلزله با تشکیل جلسه با تهویه مناسب، تهیه دو واحد کانکس،چادر خدمات دهی به حالت عادی برگشته است.

پناهی اظهار داشت: سپاسگزار مردم هستیم که با گذشتن از صله رحم، عدم شرکت در مراسمات عروسی و خاکسپاری نزدیکان  با مشارکت و همراهی شهرستان دنا از وضعیت قرمز به نارنجی تبدیل شده است.

عبدالحمید پناهی با اشاره به شروع برنامه واکسیناسیون گفت: سرمایه اجتماعی شهروندان دنا نشین بیش از همه چیز برای ما ارزشمند است نیاز است که تیم دانشگاه علوم پزشکی مثل گذشته که شبانه روز پای کار بوده و خدمات مطلوبی داشته اند با رعایت و داشتن اطلاعات کامل گروههای مورد هدف با اصل شفاف سازی شناسایی گردد تا خدای ناکرده اصل سرمایه اجتماعی اعتماد سازی شهروندان از بین نرود.

پناهی گفت: همه باید در کنار هم برای رهایی از این مشکلات همکاری کنیم خوشبختانه تلاش های شبانه روزی سپاهیان سرافراز،سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی،نیروهای مردمی، مبلغین دینی معنوی،هلال احمر قابل ستایش بوده و نیاز است که این همکاری در کنار ستاد بازسازی زلزله ادامه یابد تا شهروندان زلزله زده در کمترین زمان ممکن سرپناه آنها احداث گردد.

این خبر را هم ببینید:  ۵ کرمانشاهی دیگر قربانی کرونا شدند/ ویروس منحوس نزدیک به دو هزار کرمانشاهی را کشته است

14000207000926 Test PhotoN - درخواست فرماندار دنا از علوم پزشکی در روزهای سخت پسا زلزله

14000207000925 Test PhotoN - درخواست فرماندار دنا از علوم پزشکی در روزهای سخت پسا زلزله

14000207000923 Test PhotoN - درخواست فرماندار دنا از علوم پزشکی در روزهای سخت پسا زلزله

14000207000922 Test PhotoN - درخواست فرماندار دنا از علوم پزشکی در روزهای سخت پسا زلزله

14000207000920 Test PhotoN - درخواست فرماندار دنا از علوم پزشکی در روزهای سخت پسا زلزله

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها