رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  درخواست سه تشکل فرهنگیان برای تغییر اعضای تیم مذاکرات و محاکمه نفوذی‌ها به گزارش حوزه سیاسی خبرگزاری فارس، کانون تربیت اسلامی، جامعه اسلامی فرهنگیان و جمعیت اسلامی فرهنگیان طی بیانیه‌ای مشترک خواستار تغییر اعضای تیم مذاکرات هسته‌ای و محاکمه افراد نفوذی و جاسوس شدند. متن این بیانیه به شرح زیر است: در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 درخواست سه تشکل فرهنگیان برای تغییر اعضای تیم مذاکرات و محاکمه نفوذی‌ها

به گزارش حوزه سیاسی خبرگزاری فارس، کانون تربیت اسلامی، جامعه اسلامی فرهنگیان و جمعیت اسلامی فرهنگیان طی بیانیه‌ای مشترک خواستار تغییر اعضای تیم مذاکرات هسته‌ای و محاکمه افراد نفوذی و جاسوس شدند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

در این ایام، صوتی علنی شد که نشان داد متاسفانه وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی یران که بایستی عمیقا معتقد و حافظ و سخنگوی منافع ملی و امنیت ملی باشد، دیدگاه دیگری دارد!  ونیز برخی قسمتهای مهم نهاد ریاست جمهوری و وزارت امور خارجه محل نفوذ رسانه های متخاصم شده است!

با محتوای صوت آقای ظریف که هرگز تکذیب نشد و صرفا اذعان شد که تقطیع شده، روشن شد جریان غرب زده که در کارنامه ناکارآمدی اش تحمیل ارز ۱۰ برابری بر مردم ثبت شده است، در صدد تفرقه ملت و تغییر گفتمان امت با ایجاد دو قطبی های کاذب دیپلماسی- میدان و معیشت- مقاومت و رفع تحریم– انقلاب می باشند و خط الهی سردار دلها و مکتب شهید سلیمانی را مزاحم خود می دانند.

‌سفیران جریان تسلیم و سازش که در شهادت فرزند افتخار آفرین ملت ایران با دشمنان همدستی یا اشتراک منافع داشته اند اینک درپی آن هستند که با استمرار این جریان منافع ملی را قربانی اهداف جاه طلبانه وسیاسی خود بنمایند. اما ما معلمان هم صدابا ملت انقلابی ایران که در مدرسه و مکتب شهید سلیمانی‌ درس مقاومت و ایثار آموخته ایم نخواهیم گذاشت مظلومیت آن قهرمان امت اسلام پس از شهادتش تکرار شود و وطن فروشان راه و اندیشه سلیمانی راهم به قربانگاه ببرند.

این خبر را هم ببینید:  اقدامات جهادی دانشجویان در سال 99 برای مبارزه با کرونا/ ادامه فعالیت‌ها در ایام نوروز

همچنین از مراجع قانونی می خواهیم که اولا در اعضای تیم مذاکرات هسته ای و رفع تحریم ها تجدید نظر شود و ثانیا افراد خائن و جاسوس مرتبط با این صوت، عزل و محاکمه شوند.

و در آخر از مردم عزیز می خواهیم که محاکمه اصلی خود را در انتخابات ریاست جمهوری انجام دهند  و بر جریان نفاق و فریب و سراب، خط بطلان بکشند.

کانون تربیت اسلامی
جامعه اسلامی فرهنگیان
جمعیت اسلامی فرهنگیان

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها