رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۶ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 23 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  درخواست تعویق حداقل یک ماهه برای آزمون استخدامی اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از درخواست داوطلبان برای تعویق آزمون استخدامی و تداخل پیش آمده پس از اعمال مصوبه بومی گزینی در این آزمون مکاتبه‌ای با دستگاه‌های مربوطه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 درخواست تعویق حداقل یک ماهه برای آزمون استخدامی

اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از درخواست داوطلبان برای تعویق آزمون استخدامی و تداخل پیش آمده پس از اعمال مصوبه بومی گزینی در این آزمون مکاتبه‌ای با دستگاه‌های مربوطه داشتیم.

وی افزود: پس از بحث و تبادل نظر، در حال حاضر نامه‌ای به رئیس سازمان امور استخدامی ارسال کرده و خواستار تعویق آزمون استخدامی شدیم چرا که به هر حال ممکن است با توجه به اعمال مصوبه بومی گزینی، منابع افراد تغییر کرده و نیاز به فرصت بیشتری داشته باشند.

به گزارش فارس متن نامه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به رئیس یازمان امور استخدامی به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر انصاری

معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور

با سلام و تحیات الهی

احتراما، همانطور که مستحضرید در فراخوان اولیه برگزاری آزمون استخدامی سازمان امور استخدامی کشور گزاره ((بومی گزینی)) اعلام نشده بود و این موضوع مهم در اطلاعیه بعدی به تاریخ ۹۹/۷/۳ اعلام گردید.

چنانچه این موضوع در همان فراخوان اولیه مطرح می شد، داوطلبان با توجه به رشته تحصیلی و امتحانی خود و متناسب با ظرفیت شهرهای ثبت نام خود را انجام می دادند و تعداد زیادی از داوطلبان متحمل ضرر و زیان مالی و زمانی نمی شدند .

اکنون و با عنایت به اطلاعیه مورخ ۹۹/۷/۳ و به منظور تامین هدف طراح گزینه ((بومی گزینی)) از یک طرف و ایجاد فرصت برای انطباق داوطلبان با شرایط جدید، زمان برگزاری آزمون حداقل باید به مدت یک ماه به تعویق افتد تا موجبات احقاق حق داوطلبان مهیا گردد.

اینجانب پیگیری این مهم را از طریق کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تقاضا می کنم.

لطفأ دستور تسریع در این خصوص صادر و از نتیجه اینجانب را مطلع فرمایند.

باتشکر و آرزوی توفیق الهی

اقبال شاکری

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها