پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
درخواست اختصاص بسته اینترنتی رایگان به دانشجویان در سال جدید تحصیلی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

درخواست اختصاص بسته اینترنتی رایگان به دانشجویان در سال جدید تحصیلی

به گزارش جامعه نیوز:

 درخواست اختصاص بسته اینترنتی رایگان به دانشجویان در سال جدید تحصیلی

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از نامه خود به وزیر ارتباطات خبر داد و اظهار داشت: در نامه‌ای به آقای زارع پور خواستار اختصاص بسته اینترنتی رایگان به دانشجویان در سال تحصیلی جدید شدیم.

وی افزود: به هر حال در سال گذشته، بسته اینترنتی رایگان به دانشجویان اختصاص یافت که ضمن کاهش هزینه های این قشر، باعث تسهیل در امور تحصیلی و مجازی آنها شد؛ لذا ضرورت دارد این خدمات در سال جدید تحصیلی هم ارائه شود.

به گزارش فارس، متن نامه نماینده اصفهان به وزیر ارتباطات درباره بسته اینترنتی رایگان به دانشجویان به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر زارع پور

وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات
باسلام و احترام،

همانگونه که مستحضرید در سال گذشته، بسته اینترنتی رایگان به دانشجویان اختصاص یافت که ضمن کاهش هزینه های این قشر عزیز، باعث تسهیل در امور تحصیلی و مجازی این قشر شد.

باتوجه به ابنکه ترم تحصیلی جدید دانشگاهها به صورت مجازی برگزار می شود، پیرو درخواست جمعی از دانشجویان و اساتید، اختصاص مجدد بسته اینترنتی توسط دولت مردمی سیزدهم، ضروری به نظر می رسد.

در همین راستا مستدعی است دستور فرمایید بررسی و اقدام لازم بعمل آید. مزید امتنان است اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده، مطلع نمایند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سردار حجازی به لقاءالله پیوست