رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  درباره توضیحات وزارت ورزش در زمینه قرارداد ویلموتس استعلام می‌گیریم سیدنظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: دومین جلسه رسیدگی به پرونده قرارداد ویلموتس امروز با حضور ۲ نفر از معاونین وزیر ورزش و اعضای هیأت مدیره سابق و فعلی فدراسیون […]

به گزارش جامعه نیوز:

 درباره توضیحات وزارت ورزش در زمینه قرارداد ویلموتس استعلام می‌گیریم

سیدنظامالدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: دومین جلسه رسیدگی به پرونده قرارداد ویلموتس امروز با حضور ۲ نفر از معاونین وزیر ورزش و اعضای هیأت مدیره سابق و فعلی فدراسیون فوتبال در کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که چهار ساعت به طول انجامید دعوت‌شدگان به جلسه توضیحات و مستندات خود را به کمیته فرهنگی ارائه کردند. 

رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار داشت: در نهایت بنا شد تا درباره توضیحات و مستندات ارائه شده توسط وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ درباره قرارداد ویلموتس از نهادهای نظارتی استعلام گرفته شود و در جلسه آینده کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ مستندات و گزارشات فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش با توجه به استعلامات گرفته شده از نهادهای نظارتی مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

موسوی خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود در جلسه آینده کار بررسی پرونده قرارداد ویلموتس در کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ نهایی و نتیجه جمع‌بندی به صحن کمیسیون ارائه شود.

وی افزود: گزارش این پرونده در صحن کمیسیون اصل ۹۰ نیز مورد بررسی بیشتر و دقیق‌تر قرار خواهد گرفت و پس از جمع‌بندی در کمیسیون به هیأت رئیسه مجلس ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها