رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۶ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 23 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت مادر شهید همت را تسلیت گفت به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت مادر سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت را تسلیت گفت. متن پیام محسن رضایی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت مادر شهید همت را تسلیت گفت

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت مادر سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت را تسلیت گفت.

متن پیام محسن رضایی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

مادر ارجمندِ سردار سرلشکر شهید حاج محمد ابراهیم همت، فرمانده پرآوازه لشکر پرافتخار محمد رسول الله (ص)، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

این مادر صبور و پرهیزکار را، افتخار، همین بس که در دامان پر مهر خود فرزندی پرورش داد که نامش در تاریخ درخشان مجاهدات ملت ایران، جاودانه است.

درگذشت این ام الشهید را به مردم شریف استان اصفهان و بویژه به اهالی صمیمی و قدرشناس شهرضا و بعموم وابستگان و مصیبت دیدگان، خاصه فرزندان آن مرحومه، علی الخصوص برادر گرامی سردار ولی الله همت و نیز به نوه ارجمندش آقای محمدمهدی همت تسلیت می گویم و از درگاه حضرت حق، برای آن فقیده سعیده، غفران و آمرزش و برای بازماندگان محترم ، شکیبایی و آرامش طلب می کنم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها