رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دبیرکل جهاد اسلامی:‌ ایران برابر اقدامات صهیونیست‌ها با قدرت عمل می‌کند به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، طی تماس تلفنی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با زیاد نِخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین – که شب گذشته  چهارشنبه ۹۹/۴/۱۱ انجام گرفت رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیرکل جهاد اسلامی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دبیرکل جهاد اسلامی:‌ ایران برابر اقدامات صهیونیست‌ها با قدرت عمل می‌کند

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، طی تماس تلفنی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با زیاد نِخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین – که شب گذشته  چهارشنبه ۹۹/۴/۱۱ انجام گرفت رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیرکل جهاد اسلامی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

قالیباف در ابتدای این تماس تلفنی با تجلیل از مقاومت مردم فلسطین در برابر اشغالگری­ های رژیم صهیونیستی گفت: اگر مقاومت­ و مجاهدت­ مبارزان فلسطینی نبود، پیروزی­های ارزشمند آنان در برابر متجاوزان صهیونیست تحقق نمی­ یافت.
رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن تحرک برای الحاق کرانه باختری فلسطین به سرزمین­های اشغالی توسط صهیونیستهای متجاوز گفت: به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به سران مجالس اسلامی و غیر اسلامی نسبت به این اقدام خصمانه و نفرت­ انگیز صهیونیستی – آمریکایی و عواقب آن، هشدار داده و درخصوص عدم اجازه به این رژیم جعلی برای تداوم قانون شکنی و تجاوز تاکید کرده ام.

قالیباف همچنین در این مکالمه تلفنی بر لزوم تداوم مقاومت تا پیروزی قدس شریف و آزادی تمامی مناطق فلسطینی تحت اشغال از چنگال صهیونیستهای غاصب تاکید کرد.

زیاد نِخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این مکالمه تلفنی با تبریک انتخاب قالیباف به سمت رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در صف اول دفاع از حقوق ملت فلسطین قرار دارد و این موجب مسرت و دلگرمی مردم مظلوم فلسطین است.

وی افزود: امروز ملت فلسطین به جمهوری اسلامی ایران به عنوان تنها کشور در منطقه و جهان نگاه می‌­کنند که در برابر اقدامات نا امن سازی منطقه از رژیم صهیونیستی با قدرت عمل می‌کند.

این خبر را هم ببینید:  نامه دادستان کل کشور به دادستان رومانی/ لزوم پیگیری سریع مرگ قاضی منصوری

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این گفتگوی تلفنی بر تداوم مبارزه تمامی گروههای محور مقاومت تا برافراشتن پرچم فلسطین در سراسر سرزمین­های فلسطینی به پایتختی قدس  تاکید کرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها