رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  داوطلبان شورا نباید با دادن وعده‌هایی خارج از حیطه وظایف انتظارات مردم را بالا ببرند به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد اقبال عباسی ظهر امروز در نشستی با اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز ملی شوراها گفت: افرادی که کاندیدای شورا می‌شوند باید از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 داوطلبان شورا نباید با دادن وعده‌هایی خارج از حیطه وظایف انتظارات مردم را بالا ببرند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد اقبال عباسی ظهر امروز در نشستی با اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز ملی شوراها گفت: افرادی که کاندیدای شورا می‌شوند باید از قبل با شرح وظایف و حیطه اختیارات شورا آشنا باشند که با وعده‌های غیر واقعی انتظارات مردم را از خودشان بالا نبرند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تعدادی از اعضای شورای شهر و روستا از مسؤولان گلایه‌مند هستند که از دلایل آن کم بودن تعاملات و ارتباط با مدیران است اما باید توجه کنند که برخی از امورات مانند بیکاری، اشتغال، پروژه‌های عمرانی و … بر عهده شورا نیست و مسؤول مربوطه باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.

وی با بیان اینکه نیاز است برای اینکه اعضای شوراهای اسلامی از وظایف و حیطه اختیارات خود مطلع شوند دوره‌های آموزشی برگزار شود، اظهار داشت: نحوه ارتباط بین مردم، مسئولان و اعضای شوراهای اسلامی که در سه ضلع یک مثلث قرار دارند باید به درستی تبیین و اجرا شود تا انتظارات نیز بر همین اساس باشد.

عباسی با بیان اینکه قانون شوراهای اسلامی شهرها و روستاها نیازمند اصلاح است، گفت: اگر موازی‌کاری در حیطه وظایف اعضای شوراهای اسلامی و مجموعه دولت وجود دارد باید به‌صورت مصداقی بیان و مورد بررسی و اصلاح قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تصویب قانون جامع مدیریت شهری که هنوز در دست بررسی مجلس است بسیاری از مشکلات در حوزه مدیریت شهری مرتفع خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  کاهش ذخایر خونی در خراسان رضوی

انتهای پیام/۶۸۰۳۳

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها