رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۲۲ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 6 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دانشگاه شهیدبهشتی نباید حیات خلوت ورشکستگان سیاسی شود محمدمهدی رمضان زاده مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: شنیده شده که دانشگاه شهید بهشتی در حال فراهم کردن مقدمات انتقال عباس عراقچی به عنوان عضو هیئت علمی در دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دانشگاه شهیدبهشتی نباید حیات خلوت ورشکستگان سیاسی شود

محمدمهدی رمضان زاده مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: شنیده شده که دانشگاه شهید بهشتی در حال فراهم کردن مقدمات انتقال عباس عراقچی به عنوان عضو هیئت علمی در دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی است که این امر واقعا جای تاسف دارد.

وی افزود: این اقدام و اقداماتی مانند ارتقا برخی اساتید همسو با جریان دولت که شائبه های زیادی دارد تا انتقال برخی اساتید مسئله دار از دانشکده علوم زمین به دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی که در گذشته اتفاق افتاده، با چه منطق و استدلالی در انجام می‌شود؟

رمضان زاده تصریح کرد: رئیس دانشگاه بایستی پاسخگوی این اقدامات نابخردانه باشد، البته خود ریاست دانشگاه نیز محصول همین انتقال های بدون منطق است وگرنه استادی که ده ها سال در دانشگاه شهید بهشتی تلاش و کوشش داشته قطعا اجازه نمی دهد شان و جایگاه علمی این دانشگاه بزرگ با این دست اقدامات زیر سوال برود.

مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی گفت: این اقدامات غیرعلمی قطعا در میان مدت و بلند مدت باعث کاهش سطح علمی دانشگاه خواهد شد که لازم است کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی ورود جدی به این مسئله داشته باشند.

وی اظهار داشت: دانشجویان و اساتید دانشگاه نبایستی اجازه دهند اینگونه رفتار ها جایگاه علمی دانشگاه را خدشه دار کند و دانشگاه به حیات خلوت ورشکستگان سیاسی تبدیل شود.

گفتنی است، اخیرا اخباری درباره درباره حضور عباس عراقچی پس از انحلال دانشکده روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه، در دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی و گمانه‌زنی‌هایی درباره هیئت علمی شدن وی در این دانشگاه منتشر شد.

این خبر را هم ببینید:  ایران برای ارسال هر نوع کمک‌ به مردم مناطق زلزله‌زده ترکیه آماده است

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها