پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
خیریه‌ای که ۱۱۵۰ پرس غذای گرم در گرمخانه‌ها توزیع کرد+عکس - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

خیریه‌ای که ۱۱۵۰ پرس غذای گرم در گرمخانه‌ها توزیع کرد+عکس

به گزارش جامعه نیوز:

 خیریه‌ای که ۱۱۵۰ پرس غذای گرم در گرمخانه‌ها توزیع کرد+عکس

وحید طاهری از اعضای خیریه حب‌الحسین(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: این خیریه شهریورماه سال گذشته با هدف کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای زنان سرپرست خانوار در محله نارمک تهران ایجاد شد، اما با اوج‌گیری ویروس کرونا نتوانستیم در گام اول برای دستیابی به هدف خود قدم برداریم اما در حوزه کمک‌رسانی به نیازمندان فعال شده است.

وی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان با توجه به مشکلات کرونا و افزایش اببتلا و مرگ و میرها و همچنین نیازمندی بیشتر مردم، کمک‌‌رسانی‌های بسیاری داشتیم، تصریح کرد: ۲ رأس گوسفند قربانی و میان نیازمندان توزیع کردیم و در مجموع ۱۱۰۰ بسته افطاری ساده نیز تهیه و در شهر قدس، قلعه حسن خان، هرندی و برخی مناطق دیگر توزیع شده است.

14000225000836 Test NewPhotoFree - خیریه‌ای که ۱۱۵۰ پرس غذای گرم در گرمخانه‌ها توزیع کرد+عکس

14000225000837 Test NewPhotoFree - خیریه‌ای که ۱۱۵۰ پرس غذای گرم در گرمخانه‌ها توزیع کرد+عکس

طاهری ادامه داد: برای خانواده‌های نیازمند در طول این ماه در دو مرحله مجموعاً ۱۱۵۰ پرس غذای گرم طبخ و در گرم‌خانه‌های خارج از تهران توزیع کردیم.

این عضو خیریه حب‌الحسین (ع) با اشاره به اینکه برای اشتغال‌زایی یکی از بانوان تحت پوشش برنامه‌ریزی داشتیم، گفت: یک دستگاه سبزی خردکنی برای این فرد تهیه کردیم تا با تهیه سبزی‌های خردشده و فروش آن‌ها بتواند منبع درآمدی برای خود ایجاد کند. همچنین برای یک خانواده نیازمند نیز مبلغ ودیعه برای اجاره مسکن به مبلغ ۱۰ میلیون تومان را فراهم کردیم.

14000225000834 Test NewPhotoFree - خیریه‌ای که ۱۱۵۰ پرس غذای گرم در گرمخانه‌ها توزیع کرد+عکس

وی گفت: برای یکی دیگر از زنان تحت حمایت خیریه که اخیراً با کمک‌هایی در زمینه دوخت لباس شاغل شده است، مواد اولیه مانند پارچه و لوازم کار تهیه کردیم. همچنین به یکی از زنان سرپرست خانوار نیز مبلغ ۵ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه پرداخت کردیم.

این خبر را هم ببینید:  حملات شدید صهیونیست‌ها به نوار غزه/ دفتر «یحیی سنوار» هدف قرار گرفت

طاهری در پایان خاطرنشان کرد: در مجموع خیریه حب‌الحسین (ع) با کمک مردم و خیرین توانست در ماه رمضان مجموعاً بیش از ۷۲ میلیون تومان کمک‌رسانی به نیازمندان داشته باشد.

انتهای پیام/