رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  خواسته ملی‌پوش سابق «تری اتلون» از وزارت ورزش: نگذارید این رشته را نابود کنند میلاد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط ورزش تری اتلون (سه‌گانه) و ناکامی ملی‌پوشان در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: این رشته همیشه مظلوم بوده و نگاه خوبی به آن وجود نداشته […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خواسته ملی‌پوش سابق «تری اتلون» از وزارت ورزش: نگذارید این رشته را نابود کنند

میلاد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط ورزش تری اتلون (سه‌گانه) و ناکامی ملی‌پوشان در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: این رشته همیشه مظلوم بوده و نگاه خوبی به آن وجود نداشته است. تری اتلون از سال ۸۵ به فدراسیون تبدیل شده و هنوز هم نوپا است. صبور اولین رئیس فدراسیون باشگاه‌ها را راه انداخت و تیم ملی را تشکیل داد، کم‌کم  مسابقات آسیایی بین‌المللی رفتیم و شرایط خوبی را پیدا کردیم اما متأسفانه در دو سال گذشته با حضور رئیس جدید خیلی وضعیت بد شده است. 

وی ادامه داد: در مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن ورزشکاران ما به خط پایان هم نرسیدند که البته خرده‌ای به ورزشگاه گرفته نمی‌شود چون او می‌خواهد بهترین نتیجه را بگیرد و این فدراسیون است که باید شرایط خوبی را فراهم کند. 

ملی‌پوش سابق تری اتلون با اشاره به اینکه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید فکری به حال این رشته کنند، گفت: تری اتلون در حال نابود شدن است. متأسفانه پیشکسوتان و قهرمانان را کنار گذاشته‌اند و رئیس فدراسیون خودش همه کارها را انجام می دهد. اگر تقسیم کار و تفویض اختیاری هم باشد خیلی محدود است. همه اینها نتیجه‌اش این می‌شود که ما در مسابقات قهرمانی آسیا به خط پایان نمی‌رسیم. 

وی ادامه داد: قبلاً به خط پایان می‌رسیدیم و حتی در رده‌های پنجم و ششم آسیا قرار می‌گرفتیم. ممکن است مسئولان فدراسیون بگویند این دو ورزشکاری که در مسابقات بودند، فعلا رده سنی امید هستند اما به هر حال اگر مسابقه‌ای هم در ایران برگزار شود، همین دو نفر اول و دوم می‌شوند، پس مسئولان به هیچ نمی‌توانند از خود دفاع کنند. 

این خبر را هم ببینید:  حناچی: امیدوارم سالم‌ترین و متخصص‌ترین‌ها در شورای شهر حضور یابند

طاهری تأکید کرد: خواسته ما این است که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک کمک کنند چرا ورزشی که روی ریل بود حالا از ریل خارج شده است. ما کاری به اینکه گودرزی قبلاً کشتی گیر بوده و از کجا آمده است نداریم، اما چرا باید او در همه کارها فقط خودش باید باشد. چند رئیس هیأت هم برای اینکه صندلی خود را حفظ کنند، با رئیس فدراسیون هم‌نظر هستند. متأسفانه غالب ورزشکاران این رشته از وضعیت فعلی ناراحت هستند و فقط هم چشم‌شان به وزارت ورزش است که نگذارد سه‌گانه نابود شود. ما یک روزهایی از جانمان مایه می‌گذاشتیم و الان ناراحتیم. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها