رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  خلیج‌فارس نسبتا آرام است به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، پیام مساعدی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا در ساعاتی از بعدازظهر تا عصر ضمن افزایش موقتی سرعت وزش باد، افزایش ابر و احتمال وقوع ناپایداری‌های همرفتی در برخی نقاط شمالی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خلیج‌فارس نسبتا آرام است

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، پیام مساعدی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا در ساعاتی از بعدازظهر تا عصر ضمن افزایش موقتی سرعت وزش باد، افزایش ابر و احتمال وقوع ناپایداری‌های همرفتی در برخی نقاط شمالی و شرقی استان دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: خلیج فارس نیز در غالب ساعات آرام پیش بینی می‌شود اما در برخی ساعات بعد از ظهر پنجشنبه به سبب افزایش نسبی سرعت وزش باد، ارتفاع موج در سواحل مرکزی و جنوبی استان به طور نسبی افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: طی روزهای جمعه تا یکشنبه نیز غالباً جوی آرام و پایدار پیش بینی می‌شود و رطوبت هوا نیز افزایش خواهد یافت.

مساعدی گفت: برای ساعات آینده آسمان استان کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر، وزش باد و احتمال ناپایداری‌های موقت جوی در مناطق مرتفع شمالی و شرقی استان پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس تصریح کرد: جهت وزش باد متغیر با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی در نواحی شمالی و شرقی استان تا ۳۸ کیلومتر در ساعت، از اواخر امشب به تدریج شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و از ظهر فردا در سواحل مرکزی و جنوبی به تدریج ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

انتهای پیام/

این خبر را هم ببینید:  83 درصد داوطلبان انتخابات شوراها در بناب تأیید صلاحیت شدند


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها