رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  خط حزب‌الله ۲۶۵ | مجازات قطعی است به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شماره‌ دویست‌وشصت‌وپنجم هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «مجازات قطعی است» منتشر شد.  در سخن هفته این شماره‌ نشریه‌ خط حزب‌الله، اصول و معیارهای اقدام متقابل نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر ضربات ناجوانمردانه و بزدلانه‌ دشمن، همچون ترور دانشمند […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خط حزب‌الله ۲۶۵ | مجازات قطعی است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شماره‌ دویست‌وشصت‌وپنجم هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «مجازات قطعی است» منتشر شد.

 در سخن هفته این شماره‌ نشریه‌ خط حزب‌الله، اصول و معیارهای اقدام متقابل نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر ضربات ناجوانمردانه و بزدلانه‌ دشمن، همچون ترور دانشمند شهید، دکتر محسن فخری‌زاده مرور شده است. در این زمینه توجه به این واقعیت حاکم بر جهان ضروریست که عقب‌نشینی مکرر در مقابل دشمن نتیجه‌ای جز پیشروی و زیاده‌خواهی دشمن در پی نخواهد داشت و «و هیچ عقلی حکم نمی‌کند که ما برای اینکه متجاوز را وادار کنیم به توقّف، خواسته‌ی او را برآورده کنیم.» ۹۹/۵/۱۰

«گمنامی»، ویژگی مشترک شهدای دانشمند هسته‌ای کشورمان، تا قبل از شهادتشان بوده و همین ویژگی در کنار کار و تلاش و فعالیت مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر، آنها را در زمره‌ی بسیجیان مکتب خمینی قرار داده است. «اینها نخبگانی بودند که در وادی علم و تحقیق، بسیجی‌وار کار کردند.» ۹۳/۹/۶ در اطلاع‌نگاشت این شماره، مروری داشته‌ایم بر سوابق پنج شهید دانشمند هسته‌ای کشورمان.

همچنین دانشجویان، باید نگهبان استقلال و آزادی باشند / کلام امام، دشمن از وجود چنین آدم‌هایی عصبانیست / حزب‌الله این است، رعایت احکام اسلامی، ضامن بقا و استحکام خانواده / خانواده ایرانی، مجموعه جوان و متدین آینده‌ی کشور را خواهد ساخت / دولت جوان انقلابی، پیروزی ملت ایران در مقابل تحمیل ذلت و وابستگی / دفاع مقدس و قرآن ما را به هم پیوند داده است / عکس‌نوشت دیگر بخش‌های شماره جدید نشریه‌ خط حزب‌الله است.
 
طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله، شماره‌ این هفته به روح مطهر دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان، شهید محسن فخری‌زاده تقدیم شده است.

این خبر را هم ببینید:  سردار سلیمانی: مرحله دوم نهضت کمک مؤمنانه آغاز شد/ جمع‌آوری ۷۰۰ میلیارد کمک مردمی در مرحله اول

13990913000603 Test NewPhotoFree - خط حزب‌الله ۲۶۵ | مجازات قطعی است

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها