رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  خرید تضمینی گندم از نیم میلیون تن فراتر رفت به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از صدا و سیما، مرتضی سعادتی کیا گفت: خرید تضمینی گندم در ۸ استان ادامه دارد و تاکنون ۵۰۵ هزار و ۱۰۰ تن از کشاورزان تحویل و خریداری شده است. سعادتی کیا افزود: ارزش گندم‌های خریداری شده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خرید تضمینی گندم از نیم میلیون تن فراتر رفت

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از صدا و سیما، مرتضی سعادتی کیا گفت: خرید تضمینی گندم در ۸ استان ادامه دارد و تاکنون ۵۰۵ هزار و ۱۰۰ تن از کشاورزان تحویل و خریداری شده است.

سعادتی کیا افزود: ارزش گندم‌های خریداری شده بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال است.

وی اضافه کرد: خرید تضمینی گندم که در سال گذشته تا این موقع به ۳۵۶ هزار تومان رسیده بود امسال رشد ۴۲ درصدی دارد، اما این رشد به دلیل آغاز زودتر برداشت گندم در کشور است.

مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران، استان خوزستان را با خرید ۳۶۵ هزار تن پیشتاز تحویل گندم در کشور اعلام کرد و گفت: در استان کرمان نیز ۴۰ هزار تن گندم خریداری شده است. خرید تضمینی گندم همچنین در استان‌های ایلام، بوشهر، سیستان و بلوچستان، فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و ادامه دارد.

سعادتی کیا همچنین از خرید بیش از ۱۸ هزار تن دانه روغنی کلزا به ارزش ۱۹۸۸ میلیارد ریال در استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، کرمان و ایلام خبر داد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  فعالیت ۲۲ هزار سفیر سلامت دانش‌آموزی در خراسان شمالی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها