پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
خرید بروزترین تجهیزات درمانی توسط اوقاف برای بیمارستان امام ساری - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

خرید بروزترین تجهیزات درمانی توسط اوقاف برای بیمارستان امام ساری

به گزارش جامعه نیوز:

 خرید بروزترین تجهیزات درمانی توسط اوقاف برای بیمارستان امام ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدمهدی غفاری بعدازظهر امروز در مراسم اهدا تجهیزات بیمارستانی از محل موقوفه مرحوم تاجر ساروی به این بیمارستان اظهار کرد: به برکت موقوفه مرحوم تاجر ساری به روزترین تجهیزات برای این مرکز خریداری می‌شود.

وی گفت: تجهیزاتی در این مرکز درمانی وجود دارد که کمتر در سایر مراکز استان در دسترس قرار دارد که بسیاری از این تجهیزات از محل موقوفه مرحوم تاجر ساروی تهیه شده است.
رئیس بیمارستان امام خمینی ساری با اعلام اینکه بروزترین تجهیزات را از محل موقوفه مرحوم تاجر ساروی برای بیمارستان تهیه شده است، افزود: سنت حسنه وقف چندین سال است که به کمک دانشگاه علوم پزشکی مازندران، کادر درمان و مردم استان مازندران آمده است.

غفاری بیان کرد: از مردم شهرستان ساری و مستاجران موقوفه تاجر ساروی انتظار می‌رود با پرداخت به موقع حق و حقوق وقف در تجهیز بیمارستان امام ساری کمک‌کار ما باشند.

14000207000709 Test PhotoL - خرید بروزترین تجهیزات درمانی توسط اوقاف برای بیمارستان امام ساری

*خرید تجهیزات درمانی به ارزش ۱۱ میلیارد ریال

مصطفی بخشی معاون توسعه مدیریت منابع مرکز آموزشی درمانی امام خمینی ساری نیز در این مراسم اظهار کرد: بخشی از بیمارستان امام خمینی ساری از محل موقوفه مرحوم محمدباقر تاجر ساروی ساخته شده است.

وی با اعلام اینکه مزایا موقوفه مرحوم تاجر ساروی همه ساله زمینه تامین و تجهیز نیازمندی‌های این مرکز درمانی را فراهم می‌کند، تصریح کرد: در سال ۹۹ از محل موقوفات بیش از ۱۱ میلیارد ریال در اختیار این مرکز درمانی قرار گرفته است.

انتهای پیام/۸۶۰۰۴/ج

این خبر را هم ببینید:  قیمت خودروی کارشناسی شده با کارنامه