رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  خرس فراری به باغ وحش هویزه برگردانده شد محمد ساکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، در رابطه با فرار یک قلاده خرس از باغ وحش هویزه، اظهار کرد: دو شب گذشته با توجه به نامناسب بودن محل زندگی دو خرس موجود در باغ وحش، یکی از کارگران در حال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خرس فراری به باغ وحش هویزه برگردانده شد

محمد ساکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، در رابطه با فرار یک قلاده خرس از باغ وحش هویزه، اظهار کرد: دو شب گذشته با توجه به نامناسب بودن محل زندگی دو خرس موجود در باغ وحش، یکی از کارگران در حال ساخت اتاق جدید برای آن‌هو بود که در زمان انتقال، خرس از قفس فرار کرد.

وی با بیان اینکه خرس فراری با همکاری نیروی انتظامی ظرف نیم ساعت  به باغ وحش برگردانده شد، افزود: قرار است جلسه‌ای با شهرداری هویزه جهت فراهم کردن شرایط مناسب برای نگهداری حیوانات باغ وحش گرفته شود که تا گرفتن تصمیمات لازم فعلاً از رسانه‌ای کردن آن خودداری می‌کنیم.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان هویزه با اشاره به مشکلات باغ وحش‌ها نه تنها در هویزه بلکه در کل کشور، گفت: بنده به عنوان یک عضو از سازمان محیط زیست مخالف وجود باغ وحش و نگهداری حیوانات در آن هستم چرا که معتقدم جای حیوان وحشی در قفس نیست و باید در طبیعت باشند.

ساکی با بیان اینکه باغ وحش هویزه از سال ۸۴ فعال بوده است، بیان کرد: چنانچه تصمیم بر رها سازی این حیوانات در طبعیت هم وجود داشت باشد نمی‌توان این کار را کرد چرا که برای انسان‌ها خطر دارند.

به گفته رئیس اداره محیط زیست شهرستان هویزه دو قلاده خرس در باغ وحش هویزه نگهداری می‌شود که یک قلاده بومی استان نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، با غ وحش هویزه یکی از دو  باغ وحش خوزستان است که حدود هشت هکتار وسعت دارد. در حال حاضر شیر، خرس، شتر، گرگ، کفتار، میمون و تعداد زیادی پرنده در آن نگهداری می‌شود.

این خبر را هم ببینید:  حسینی: بزرگی سپاهان را نشان دادیم/اگرلیاقت داشته باشیم قهرمان می‌َشویم

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها