رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  خدمتی متفاوت از نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان +تصویر و فیلم به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، این روزها کمک‌های مومنانه به نیازمندان و مستمندان در ماه مبارک رمضان به گونه‌ای دیگر ادامه دارد و هر قشر و صنف و هر مجموعه‌ای سعی دارد که با تهیه و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خدمتی متفاوت از نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان +تصویر و فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، این روزها کمک‌های مومنانه به نیازمندان و مستمندان در ماه مبارک رمضان به گونه‌ای دیگر ادامه دارد و هر قشر و صنف و هر مجموعه‌ای سعی دارد که با تهیه و توزیع افطاری در میان مستمندان روزه‌دار دین خود را ادا کند.

از شروع ویروس مرگبار کرونا بود که مقام معظم رهبری فرمان کمک‌های مومنان را صادر کردند و شاهد اقدامات بی‌نظیری از سوی مجموعه‌ها و دستگاههای مختلف چه مردمی و چه دولتی بودیم.

در استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت گسترده اقلام مومنانه در میان اقشار مستضعف و آسیب‌دیده توزیع شد دفتر نماینده ولی فقیه در استان نیز در تهیه و توزیع و همچنین ساماندهی کمک‌ها در همه نقاط استان نقش بی بدیلی داشت.

آیت‌الله حسینی نماینده رهبری معظم انقلاب در استان، نشست‌ها و جلسات متعددی در همین خصوص با مجموعه‌های مختلف از جمله سپاه و ستاد اجرایی و کمیته امداد برگزار کرد تا این کمک‌ها با کمترین درصد خطا به دست نیازمندان واقعی برسد.

در ماه مبارک رمضان نیز دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج در راستای تکریم نیازمندان دست به کار شد و با پخت غذای گرم و توزیع آن در میان محرومان و مستضعفان در این اقدام مومنانه سهیم گردید.

آیت‌الله سید نصیر حسینی نیز با حضور در آشپزخانه طبخ افطاری همراه و همپای سایر نیروهای جهادی در این اقدام مومنانه آستین همت بالا زد و حضور فعال داشت.

این خبر را هم ببینید:  امید سعودی‌ها به السومه مقابل استقلال/آمار صددرصدی ستاره سوری مقابل ایرانی‌ها+عکس

14000209000673 Test PhotoN - خدمتی متفاوت از نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان +تصویر و فیلم

14000209000672 Test PhotoN - خدمتی متفاوت از نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان +تصویر و فیلم

14000209000675 Test PhotoN - خدمتی متفاوت از نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان +تصویر و فیلم

14000209000676 Test PhotoN - خدمتی متفاوت از نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان +تصویر و فیلم

 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها