پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
خبرنگاران نقش بسزایی در آگاهی بخشی به جامعه دارند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

خبرنگاران نقش بسزایی در آگاهی بخشی به جامعه دارند

به گزارش جامعه نیوز:

 خبرنگاران نقش بسزایی در آگاهی بخشی به جامعه دارند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در پیام علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استان‌ها به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

ن والقلم و ما یسطرون  
تقارن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار با اعیاد بزرگ قربان و غدیر که خود تجلی بخش رسالت مهم و خطیر خبر رسانی و آگاهی بخشی بشریت در آن وقایع  بزرگ است، خجسته و مبارک باد.
سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی بهانه نامگذاری ۱۷ مرداد بنام خبرنگاران شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود.
به واقع خبرنگاران به عنوان رکن چهارم دموکراسی می توانند نقش بسزایی در آگاهی بخشی در جامعه داشته باشند.

خبرنگاران به مثابه چشم بینا و گوش شنوای جامعه، می توانند  با استفاده از ظرفیت خود، زمینه اصلاح مستمر مسیر حرکت افکار عمومی را فراهم و با شناخت نیازهای مردم و انتقال دو سویه انتظارات، خواسته ها و نیازها بین مردم و مسئولان، نقش ویژه خود را در تعالی کشور ایفا کنند.
شورای عالی استان‌ها نیز با حضور بیش از ۱۲۵ هزار عضو شورایی در سراسر کشور این آمادگی را دارد که همگام با جامعه خبرنگاران در جهت شفافیت و اطلاع رسانی دقیق به مردم اقدامات لازم را انجام دهد.
اینجانب به سهم خود در این سالروز مهم ضمن پاسداشت جایگاه رسانه و خبرنگار به همه زحمت کشان عرصه اطلاع رسانی تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  گزارش فارس از نشست انجمن علمی انقلاب| بررسی راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم توسط اساتید دانشگاه