رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  خباز: اصلاح‌طلبان شاید در شرایط اضطرار از نامزد غیر اصلاح‌طلب حمایت کنند محمدرضا خباز عضو ارشد حزب اعتماد ملی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره آخرین تحرکات حزب متبوعش برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی همچون دفاتر دیگر احزاب سیاسی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خباز: اصلاح‌طلبان شاید در شرایط اضطرار از نامزد غیر اصلاح‌طلب حمایت کنند

محمدرضا خباز عضو ارشد حزب اعتماد ملی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره آخرین تحرکات حزب متبوعش برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی همچون دفاتر دیگر احزاب سیاسی موضوعات مربوط به انتخابات ۱۴۰۰ را دنبال و پیگیری می کند.

وی افزود: تصمیم دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی هر چه که باشد در صحن شورای مرکزی حزب مطرح و پس از رای حداکثری فردی از سوی حزب به عنوان نامزد نام نویسی خواهد کرد.

خباز با تاکید بر اینکه حزب اعتماد ملی فقط بخشی از پازل اصلاحات است، تصریح کرد: در جبهه اصلاحات حدود ۱۵ الی ۳۰ حزب فعالیت دارند که حزب اعتماد ملی از عِدّه و عُدّه بالایی برخوردار است بنابراین مجموع نظرات و تصمیمات همه این احزاب به عنوان تصمیم نهایی لحاظ و اطلاع رسانی خواهد شد.

عضو ارشد حزب اعتماد ملی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این جمله آقای حضرتی (قائم مقام حزب اعتماد ملی) مبنی بر اینکه روحانی و لاریجانی هر دو اصلاح طلب هستند، احتمال حمایت حزب اعتماد از علی لاریجانی در ۱۴۰۰ وجود دارد، یا خیر، گفت: ما از الان بر روی نامزدهای غیر اصلاح‌طلب بحث نمی کنیم بنابراین حمایت یک نامزد اصلاح طلب جزو اولویت ماست.

وی تاکید کرد: شاید اصلاح طلبان در شرایط اضطرار بر روی یک نامزد غیر اصلاح طلب نیز فکر کنند اما این در شرایط اضطراری خواهد بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها