رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  خاوازی فوراً قیمت کود را به حالت قبل برگرداند یوسف داودی نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش بی‌رویه قیمت کود کشاورزی در روزهای اخیر گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید فوراً وضعیت نابسامان کود در کشور را رسیدگی کند و جلوی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خاوازی فوراً قیمت کود را به حالت قبل برگرداند

یوسف داودی نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش بی‌رویه قیمت کود کشاورزی در روزهای اخیر گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید فوراً وضعیت نابسامان کود در کشور را رسیدگی کند و جلوی گرانی و افزایش قیمت آن را بگیرد.

وی افزود: اگر وزارت جهاد کشاورزی جلوی این افزایش قیمت را نگیرد  این افزایش قیمت باعث می‌شود تا کشاورزان نتوانند در مزارع از کود مورد نیاز استفاده کنند بنابراین به کاهش محصولات منجر خواهد شد.

نماینده سراب در مجلس تأکید کرد: آقای خاوازی وزیر جهاد کشاورزی باید به دغدغه نمایندگان در این زمینه توجه جدی داشته باشد و با عرضه کود در بازار، جلوی افزایش قیمت آن را بگیرد. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تأکید کرد: اگر وزیر جهاد کشاورزی به دغدغه نمایندگان توجه نکند از ابزارهای نظارتی همچون تذکر و سؤال استفاده خواهیم کرد و به سمت استیضاح وزیر می‌رویم.

|نتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها