پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
خانِ نعمت امام مهربانی‌ها در گیلان - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

خانِ نعمت امام مهربانی‌ها در گیلان

به گزارش جامعه نیوز:

 خانِ نعمت امام مهربانی‌ها در گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، پویش سفره‌ای به وسعت ایران ابلاغی از سوی آستان قدس رضوی، به‌منظور تهیه بسته ارزاق از سوی خادم یاران رضوی در ایام ماه مبارک رمضان و توزیع در مناطق محروم، اقدام به ساماندهی فراخوان و اجرای این پویش در سراسر کشور و استان گیلان کرد.

با عنایات امام رئوف علی ابن موسی‌الرضا (ع) و همت خادم یاران و یاوران رضوی در استان گیلان تاکنون بیش از چهار هزار بسته تهیه و توزیع شد و امروز در آخرین روز از ماه مبارک رمضان نیز ۲۵۰ بسته در مهدیه رشت با حضور جمعی از خیرین و خادم یاران رضوی به مناسب عید سعید فطر برای توزیع در بین نیازمندان در نظر گرفته‌شده است.

جواد شفیعی ثابت در این مراسم با تقدیر و تشکر از خادم یاران رضوی گیلان اظهار کرد: در گیلان یک‌هزار و ۸۰۰ رضوی داریم که از سوی آستان قدس پویش سفره‌ای به وسعت ایران را در نظر گرفته و به انجام رساندند.

وی با بیان اینکه خدام رضوی خدماتی را به‌صورت اختیاری در کشور به انجام می‌رسانند، گفت: خادم یاران تعدادی سبد ارزاق را برای خانوارهای محروم تهیه کردند و در طول این‌یک ماه رمضان بیش از چهار هزار بسته ارزاق توسط یاوران و خادم یاران رضوی تهیه و توزیع شد.

دبیر کانون خدمت رضوی در استان گیلان با اشاره به اهدای کارت‌های هدیه به نیازمندان افزود: در طول ماه مبارک رمضان با مشارکت بنیاد کرامت رضوی و خادم یاران گیلان ۲۶۴ کارت اعتباری هر یک به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان و ۱۴ کمک‌هزینه جهیزیه مجموعه به مبلغ ۱۱۲ میلیون تومان اهدا شد.

این خبر را هم ببینید:  پروژه مسیر دسترسی جلوخان به هارونیه افتتاح شد/ کلایی: آرامگاه فردوسی و توس به پاتوق فرهنگ و ادب تبدیل شده است

شفیعی ثابت با اشاره به همکاری شهرداری رشت و کمیته امداد گیلان با کانون رضوی بیان کرد: بخشی از کارت‌های هدیه و جهیزیه‌ها و نیز محل کانون خدمت رضوی با مشارکت این ارگان‌ها میسر شد.

به گفته وی این ۲۵۰ بسته معیشتی، امشب و فردا و در روز عید فطر توزیع‌شده و دست خانوارهای نیازمند خواهد رسید.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷