رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  خالدالقدومی : جمهوری اسلامی و حاج‌قاسم برای محو اسرائیل برنامه عملی داشته و دارند به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، خالد القدومی نماینده جنبش حماس در ایران امروز (سه‌شنبه ۴ آذر) در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسأله فلسطین و تطبیع) اظهار داشت: باید این سوال را بپرسی که شهید قدس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 خالدالقدومی : جمهوری اسلامی و حاج‌قاسم برای محو اسرائیل برنامه عملی داشته و دارند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، خالد القدومی نماینده جنبش حماس در ایران امروز (سه‌شنبه ۴ آذر) در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسأله فلسطین و تطبیع) اظهار داشت: باید این سوال را بپرسی که شهید قدس شهید حاج‌قاسم سلیمانی به چه دلیل شهید شد باید سیره عملی این شهید را بررسی کنیم این در حالی است که او ایمان راسخ به خدا و دین اسلام و کار انبیاء و اولیاء داشت.

وی افزود: حاج‌قاسم و جمهوری اسلامی ایده داشته و دارند و در عمل هم اقدام می‌کنند.

نماینده جنبش حماس در ایران تصریح کرد: ایده یعنی چارچوب و جهت‌گیری که مبتنی بر عقیده است و حاج‌قاسم و جمهوری اسلامی همواره به فلسطین عنایت ویژ‌ه‌ا‌ی داشته‌اند.

القدومی خاطرنشان کرد: مسأله فلسطین مسأله انسانیت است که ما باید به دنبال انسانیت یعنی دین، مذهب، اخلاق و فرهنگ باشیم زیرا عده‌ای دزد حق عده‌ای دیگر را سرقت کرده‌ان و به آنها نمی‌دهند.

وی گفت: مشکل اصلی امروز به زور و قدرت باز می‌گردد چرا که نیروهای استکباری اعتقاد به زور و قدرت داشته و به حقوق بشر و انسانیت اعتقادی ندارد.

وی گفت:کمیسیون‌های جهانی حقوق بشر باید در برابر حق فلسطینیان پاسخگو باشند.

وی خاطرنشان کرد: عادی‌سازی روابط عده‌ای از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی در شرایطی که ظلم و خیانت و زور صهیونیست‌ها را می‌بینیم و آنها اعلام کرده‌‌اند اسرائیل دشمن نیست و در منطقه حق دارد درحالی که اروپایی‌ها هیچ معامله‌ای با شهرک‌نشینان ندارند.

این خبر را هم ببینید:  نامه دادستان کل کشور به دادستان رومانی/ لزوم پیگیری سریع فوت قاضی منصوری

وی افزود: نتانیاهو اعلام کرده ۴ کشور با اسرائیل روابط خود را عادی کرده‌اند و ۱۰ کشور دیگر هم در نوبت هستند ولی باید علمای اسلام، سیاسیون و درباره فلسطینیان توضیح دهند.

وی گفت:به نظر می‌رسد وحدت نظر و برنامه مشخصی درباره فلسطین وجود ندارد زیرا ترامپ و بحرین نمی‌توانند برای موضوع فلسطین که مسأله اول جهان اسلام است تصمیم‌گیری کنند.

وی تصریح کرد: فلسطین و چارچوب حق فلسطینیان خط قرمز اسلام است که حاج‌قاسم اعتقادی راسخ به آن داشت و معتقد بود که باید رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار محو شود.

وی گفت: باید دنیا بدانند که ۱۵ می سال ۱۹۴۸ میلادی رژیمی در منطقه توسط غربی‌ها ایجاد شد که برنامه فرهنگی، اجتماعی و نظامی غرب را توسط رژیم صهیونیستی ایجاد کرده و با نفوذ آنها عملیاتی کنند چرا که آنها با دین اسلام دشمن هستند.

وی در پایان تصریح کرد: باید برنامه‌ای مشخص علیه رژیم صهیونیستی در جهان اسلام عملیاتی شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها