پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

حمایت جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران از زاکانی برای پذیرش مسئولیت شهرداری تهران

به گزارش جامعه نیوز:

 حمایت جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران از زاکانی برای پذیرش مسئولیت شهرداری تهران

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران از علیرضا زاکانی برای پذیرش مسئولیت شهرداری تهران حمایت کردند.

متن نامه حمایت اساتید دانشگاه‌های تهران از زاکانی به شرح زیر است:

انتخاب ­جناب آقای دکترعلیرضا زاکانی به‌عنوان چهره انقلابی، پاکدست و فسادستیز به سمت شهردار تهران، بارقه‌ای از امید را در دل مردم ایجاد کرد. این انتخاب که با تنفیذ حکم جناب حجت‌الاسلام و المسلمین آقای دکتر رئیسی«حفظه الله» از سوی مقام معظم رهبری«دام ظلّه العالی»  همزمان گشت، نوید این را می‌دهد که در سایه همکاری نیروهای انقلاب، تحولات بزرگی در عرصه مدیریتی کلانشهر تهران رخ دهد. سابقه استفاده آقای دکتر زاکانی، از ظرفیت اساتید و نخبگان دانشگاهی در مدیریت‌ها و همچنین بهره‌مندی از نظرات کارشناسی آنان، می‌تواند مدیریت علمی پایتخت را در پی داشته باشد.

ما استادان دانشگاه‌های تهران ضمن تبریک به ایشان و آرزوی توفیق الهی برای این مجاهد انقلابی در این مسئولیت خطیر، امیدواریم با مدیریت شایسته ایشان و توجه وی‍ژه‌ای که به معیارهای معماری اسلامی- ایرانی در کنار راهبردهای آمایش سرزمین در توسعه شهری دارند و همچنین استفاده از فناوریهای روز در توسعه کلانشهر تهران، در سایه مدیریت جهادی، پاکدستی، فسادستیزی و توجه به مردم محروم و مناطق کم برخوردار پایتخت، شاهد تبلور یک شهر توسعه یافته و زیبا، به‌عنوان  امّ­القرای جهان اسلام باشیم.

بدون شک شهرداری تهران در مدیریت جدید، می تواند با حرکت جهادی فراگیر، مقدمات ارائه الگوی «جامعه نمونه اسلامی» که در آن پیشرفت­های مادی و علمی به همراه معنویت و اخلاق تبلور پیدا کند را، در سطوح عالی به مردم ایران و جهانیان ارایه نماید انشاءالله.

این خبر را هم ببینید:  حضور انحصاری وکلا در پرونده‌های اقتصادی مفسده دارد/ مقابله با پولشویی ریشه فساد را می‌خشکاند/20 پرونده استجازه در حال بررسی است

اسامی این اساتید به شرح زیر است:

14000520000641 Test NewPhotoFree - حمایت جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران از زاکانی برای پذیرش مسئولیت شهرداری تهران

14000520000642 Test NewPhotoFree - حمایت جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران از زاکانی برای پذیرش مسئولیت شهرداری تهران

 

انتهای پیام/

 


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *